News

Więcej informacji

SKK na targach Global Automotive Components and Suppliers Expo 2017

W dniach 20 – 22 czerwca 2017 w Stuttgarcie odbędą się jedne z największych targów, dedykowanych dostawcom komponentów dla branży motoryzacyjnej. SKK S.A. będzie jednym z wystawców podczas tej imprezy.

Wszystkich odwiedzających powyższe targi zapraszamy na nasze stoisko - nr 4638 w hali 3. Będzie to doskonała okazja do rozmowy na temat możliwości automatyzacji i optymalizacji procesów produkcyjnych i logistycznych w branży motoryzacyjnej.

Prezentowana podczas targów oferta SKK S.A. obejmować będzie m.in.:

  • etykiety specjalizowane dedykowane branży motoryzacyjnej,
  • systemy kontroli wizyjnej,
  • systemy znakowania,
  • nowoczesne rozwiązania monitorujące warunki przechowywania i transportu.

Firma SKK S.A. od ponad dwudziestu lat dostarcza rozwiązania automatyzujące i optymalizujące procesy w obszarach logistyki, produkcji i znakowania towarów. Nasze systemy zwiększają efektywność i konkurencyjność, obniżają koszty operacyjne i eliminują błędy, a także podnoszą jakość obsługi. Wśród najważniejszych klientów SKK S.A. z branży motoryzacyjnej znajdują się m.in. Valeo, Brembo, Thule, Pesa, Volvo, Michelin.

Więcej na temat rozwiązań SKK S.A. dedykowanych motoryzacji znajdą Państwo tutaj: http://www.skk.com.pl/pl/dla-kogo/branza-motoryzacyjna.html

Co robimy

Formularz kontaktowy

Naciskając “Wyślij wiadomość”, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez SKK S.A. (ul. Gromadzka 101, 30-719 Kraków) poniższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od SKK S.A.