Zarządzanie magazynem

Rozwiązanie klasy WMS SKK Magazyn zostało stworzone z myślą o firmach produkcyjnych chcących zautomatyzować i usprawnić procesy realizowane w przestrzeni magazynowej. Aplikacja pozwala na kompleksowe zarządzanie obrotem towarów w ramach cyklu produkcyjnego. 

Więcej informacji

Rozwiązanie klasy WMS SKK Magazyn zostało stworzone z myślą o firmach produkcyjnych chcących zautomatyzować i usprawnić procesy realizowane w przestrzeni magazynowej. Aplikacja pozwala na kompleksowe zarządzanie obrotem towarów w ramach cyklu produkcyjnego. 

Aplikacja wspiera kompleksowe zarządzanie przestrzenią magazynową, z podziałem na strefy i obszary, pozwala na pełną identyfikację towarów z dokładnością do rodzaju materiału, jego partii lub numeru unikalnego oraz umożliwia realizację wszystkich typów procesów (dokumentów) magazynowych (PZ, WZ, RW, MM). Wspiera również realizację tracebility, czyli śledzenie drogi produktu od jego powstania do momentu gdy trafi do klienta.

Niezwykle ważną funkcją SKK Magazyn jest możliwość ręcznego lub automatycznego przydzielania zadań operatorom oraz późniejsze weryfikowanie wykonanych zadań.

System współpracuje z większością terminali przenośnych (pracujących zarówno w trybie on-line, jak i off-line), jak również z komputerami klasy PC. Rozwiązanie cechuje niezwykle czytelny interfejs oraz prosta i szybka konfiguracja.

SKK Magazyn jest aplikacją zgodną ze standardem GS1. Pozwala na obsługę kodów kreskowych 1D i 2D, etykieciarek, wag, RFID, kompletacji głosowej.

Korzyści:

  • przyspieszenie realizacji i minimalizacja błędów w procesach magazynowych;
  • realizacja wymaganej strategii kolejkowania wydań FIFO, FEFO;
  • wsparcie optymalnego rozmieszczenia materiałów w lokalizacjach składowania;
  • dostarczenie aktualnej i wiarygodnej informacji o stanie i lokalizacji materiałów w magazynach;
  • śledzenie pochodzenia dla surowców i wyrobów (funkcjonalność Traceability);
  • zwiększenie wydajności pracy poprzez rozliczenie zadań dla operatorów systemu (kto, co, gdzie, kiedy

Dla kogo:

  • firmy produkcyjne

Patrząc z perspektywy kilku lat współpracy cieszę się, że postawiliśmy na partnera o wysokich kompetencjach dziedzinowych i doświadczeniu wdrożeniowym.

Paweł Knap, Kierownik Magazynów, Ceramika Color

Formularz kontaktowy

Naciskając “Wyślij wiadomość”, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez SKK S.A. (ul. Gromadzka 101, 30-719 Kraków) poniższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od SKK S.A.