Magazynier

Jesteśmy firmą technologiczną, ekspertami w zakresie nowych technologii. Specjalizujemy się w dostarczaniu narzędzi z obszaru wsparcia produkcji, logistyki i pracy mobilnej.

W swoich rozwiązaniach dla biznesu wykorzystujemy sprzęt oraz technologię dostarczaną przez światowych liderów.

Od początku istnienia firmy koncentrujemy się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, których celem jest optymalizacja i automatyzacja pracy.

Więcej informacji

Aktualnie do naszego Działu Magazynowego poszukujemy Magazyniera.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie dostaw do magazynu SKK i wprowadzanie ich do systemu SKK,
  • Wydawanie materiału do produkcji etykiet oraz przyjmowanie zwrotów z produkcji,
  • Wysyłka towarów na podstawie dokumentów sprzedaży,
  • Obsługa klientów indywidualnych,
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji magazynów SKK,
  • Dbałość o utrzymanie niezbędnych stanów magazynowych surowców, ścisła współpraca z osobą zajmująca się zakupami,
  • Nadzór nad stanami materiałów niezbędnych do prowadzenia gospodarki magazynowej,
  • Współpraca z zespołem handlowym, produkcyjnym, technicznym w zakresie sprawnej obsługi całego procesu realizacji zleceń i zakupów.

Od kandydata oczekujemy:

  • Wymagamy znajomości komputera – pakiet MS Office,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Systematyczności i wysokiego poziomu zaangażowania,
  • Dbałości o jakość obsługi klientów i dostawców,
  • Zachowania zgodności z wymogami formalno-prawnymi dotyczącymi sprzedaży i zakupów,
  • Doświadczenia w pracy na magazynie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomości programu Comarch ERP XL (lub innego klasy ERP) będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziana znajomość angielskiego na poziomie podstawowym.

Oferujemy:

  • Znakomitą atmosferę pracy,
  • Rynkowe wynagrodzenie i umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport,
  • Możliwość uczestnictwa w kursie j. angielskiego organizowanego w firmie SKK S.A.

Wyślij swoje CV

Co robimy