Usprawniamy procesy w łańcuchu dostaw

Niezależnie od branży, którą reprezentujesz, dobierzemy rozwiązanie optymalne dla Twojego biznesu

O SKK S.A.

Czytaj więcej

Dostarczamy rozwiązania w zakresie automatyzacji i optymalizacji procesów m.in. w takich obszarach jak: logistyka magazynowa, produkcja, znakowanie i identyfikacja towarów, praca mobilna, sieci.
Wdrażane przez nas rozwiązania skutkują wieloma wymiernymi korzyściami dla przedsiębiorstw.

Czytaj więcej

Usługi serwisowe

Świadczymy usługi serwisowe w zakresie automatyki przemysłowej oraz sprzętu do automatycznej identyfikacji. Specjalizujemy się w naprawach urządzeń największych, światowych producentów, tj.: Herma, Mectec, Honeywell (w tym Intermec, Datamax), TSC, Zebra, Sato, Denso.
W ramach kontraktów serwisowych zapewniamy:
  • Ochronę gwarancyjną
  • Pomoc techniczną 24/7
  • Kontrolę zużycia sprzętu
  • Kontrolę zużycia sprzętu
  • Przeglądy serwisowe
  • Modernizację urządzeń
  • Utylizację zużytego sprzętu

Baza wiedzy

”Zapytaj eksperta”- projektowanie sieci LAN/WLAN

Daniel Kantor (SKK)
07.10.2020
Planujesz wymianę lub budowę nowej infrastruktury sieciowej LAN/WLAN
Spotkaj się 7 października z naszym ekspertem sieciowym, który odpowie na Twoje pytania dotyczące projektowania sieci.
Zastanawiasz się na co zwrócić uwagę przy projektowaniu sieci i jak uniknąć błędów?
To świetna okazja aby te pytania zadać naszym inżynierom, którzy projektują sieci od kilkunastu latw miejscach takich jak; biura, magazyny, centra logistyczne, chłodnie, mroźnie, poprzez place składowe, porty, lotniska i miejsca użyteczności publicznej.

Zapisz się na webinar

Kompletacja głosowa i wydajna sieć LAN/WLAN – czyli przepis na sukces

Piotr Grabowski (SKK)
Remigiusz Kaczewski (SKK)
18.11.2020
Sprawna kompletacja wymaga niezawodnych systemów. Podczas webinara opowiemy o tym, jak zadbać o wzrost produktywności w magazynach i centrach dystrybucyjnych dzięki połączeniu technologii systemów kompletacji głosowej i wydajnej sieci LAN/WLAN.
Jak to działa? Już 18 listopada Remigiusz Kaczewski oraz Piotr Grabowski opowiedzą o pracy systemów.
Zapisz się na webinar

Unboxing i pierwsze uruchomienie przełącznika Juniper 3400

Bartosz Kozanecki (SKK)
04.11.2020
Szukasz ekonomicznego, a zarazem wydajnego i niezawodnego przełącznika klasy korporacyjnej?
Zapraszamy na webinar 4 listopada podczas którego Bartosz Kozanecki omówi charakterystykę i funkcje serii 3400, a także pokaże pierwsze uruchomienie i podstawową konfigurację.
Zapisz się na webinar

Elastyczne znakowanie wyrobów w Sonac Uśnice Sp. z o.o.

Dotychczas drukowane etykiety zawierały dane wcześniej ustawione i zapisane w programie. Główny szkopuł tkwił w braku funkcjonalności, dzięki którym byłaby możliwa
edycja formatów etykiet i zmiana ich treści w zależności od bieżących potrzeb. Aby zlikwidować te kłopotliwe kwestie, spółka zdecydowała się na wdrożenie systemu zaproponowanego przez SKK S.A.
Czytaj dalej

Modernizacja obsługi magazynu i produkcji w PZ HTL S.A.

PZ HTL S.A. jest czołowym producentem sprzętu laboratoryjnego. Ponad 35-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji ręcznych systemów dozujących oraz podejmowanie działań, mających na celu poznanie potrzeb klientów, owocują tworzeniem wyrobów najwyższej jakości. Ponadto firma gwarantuje dostęp do autoryzowanego serwisu, obsługującego naprawę i kalibrację urządzeń. Posiadane certyfikaty czy stosowane, odpowiednie normy pomagają spółce w realizacji tych wymagających zadań. Są to m.in. certyfikowany System Zarządzania Jakością, System Zarządzania Środowiskiem oraz wystawiany każdemu produktowi Certyfikat Kontroli Jakości. Wyroby PZ HTL S.A., poprzez doskonale zorganizowaną sieć sprzedaży, docierają do ponad 145 dystrybutorów w 80 krajach całego świata. W Polsce dystrybutorzy posiadają swoje przedstawicielstwa na terenie całego kraju. W ofercie firmy znajduje się obecnie 5 serii pipet automatycznych, szeroki wybór końcówek do pipet, elektroniczny pipetor z pipetami serologicznymi, dozator krokowy tzw. „stepper” ze strzykawkami, oraz różnego rodzaju akcesoria.
Czytaj dalej

Standard GS1 w SuperDrob S.A.

Działając w branży spożywczej SuperDrob SA stanęła przed koniecznością wprowadzenia standardu znakowania produktów, tak aby informacje o pochodzeniu, ilości, wadze czy dacie przydatności do spożycia były czytelne dla wszystkich w całym łańcuchu dostaw, od producenta, poprzez przewoźnika, dystrybutora aż do detalisty zarówno w Polsce jak i za granicą. Rozwiązaniem było wdrożenie znakowania wyrobów etykietą logistyczną zgodną ze standardem GS1.
Czytaj dalej

Znakowanie dużych jednostek logistycznych

14.07.2020
Instalacja z klasycznym ramieniem robota pozwalająca na precyzyjne znakowanie dużych jednostek logistycznych. Integracja z systemem wizyjnym pozwala na utrzymanie powtarzalności znakowania i weryfikację poprawności procesu. Stanowisko może być w pełni zintegrowane z końcówką linii produkcyjnej oraz układem transporterowym palet.

Robot współpracujący zintegrowany z aplikatorem etykiet

19.05.2020
Paletyzacja i znakowanie i jednym procesie? Prezentujemy demonstracyjne stanowisko integrujące robota współpracującego z aplikatorem etykiet.

Tak przygotowana instalacja pozwala na:
– zautomatyzowany odbiór wyrobu z określonego miejsca (np. końcówka linii),
– wydruk i aplikację etykiet na różnych płaszczyznach,
– weryfikację poprawności aplikacji etykiet i ich odczyt,
– paletyzację oznakowanych wyrobów.

Instalacja może być dodatkowo zintegrowana z centralnie zarządzanym systemem wydruku etykiet, co powoduje że całe stanowisko jest właściwie bezobsługowe.

Roboty etykietujące zróżnicowane przedmioty

07.05.2020
Ten robot znakuje w wielu płaszczyznach, dzięki czemu może być wykorzystywany w nietypowych procesach, w których robot musi przełączać się między różnymi płaszczyznami, czy elementami do znakowania.

Podstawowe korzyści:
– możliwość zastosowania przy niestandardowych procesach
– precyzja aplikacji na zróżnicowanych powierzchniach

Case studies

Bezbłędna identyfikacja w Alior Bank

Alior Bank, dbając o wyjątkowy standard usług oraz najwyższą jakość obsługi klientów, stosuje w swoich oddziałach innowacyjne rozwiązania technologiczne. Jednym z nich jest wykorzystanie dostarczonych przez krakowską firmę SKK S.A. czytników kodów kreskowych służących do identyfikacji dokumentów
Czytaj dalej

Efektywne zarządzanie magazynem w Anton Röhr Logistyka Sp. z o.o.

Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie magazynu Anton Röhr Logistyka zdecydowała się na wprowadzenie udoskonaleń. W tym celu firma zwróciła się do SKK S.A. z zadaniem wdrożenia sieci bezprzewodowej, wprowadzenia automatycznej identyfikacji produktów i funkcjonalnej organizacji przestrzeni magazynu.
Czytaj dalej

Elastyczne znakowanie wyrobów w Sonac Uśnice Sp. z o.o.

Dotychczas drukowane etykiety zawierały dane wcześniej ustawione i zapisane w programie. Główny szkopuł tkwił w braku funkcjonalności, dzięki którym byłaby możliwa
edycja formatów etykiet i zmiana ich treści w zależności od bieżących potrzeb. Aby zlikwidować te kłopotliwe kwestie, spółka zdecydowała się na wdrożenie systemu zaproponowanego przez SKK S.A.
Czytaj dalej

Paweł Knap

Kierownik Magazynów, Ceramika Color
Realizacja wieloletnich, multidyscyplinarnych projektów informatycznych tak, aby nie zakłócać bieżącej produkcji i dopasować się do dynamiki rozwoju naszej firmy – nie jest zadaniem należącym do łatwych. SKK się tutaj sprawdziło. Patrząc z perspektywy kilku lat współpracy cieszę się, że postawiliśmy na partnera o wysokich kompetencjach dziedzinowych i doświadczeniu wdrożeniowym.

Jacek Malec

Kierownik Projektów Inwestycyjnych Produkcji w Adamed Pharma S.A.
Mając doświadczenie we współpracy z SKK S.A., spodziewaliśmy się profesjonalnego i otwartego podejścia do założonego zadania. Nie zawiedliśmy się. Wdrożony system w pełni spełnia nasze potrzeby i oczekiwania. Znacząco usprawnia proces znakowania, jest rzetelny i wiarygodny, co przekłada się na wymierne korzyści dla naszego przedsiębiorstwa, jak również na wzrost zadowolenia naszych odbiorców

Etapy działań

Opowiedz o swojej sprawie

telefon_dymek
Zadzwoń lub napisz do nas, przedstawiając swoje potrzeby czy stojące przed Twoją firmą wyzwania.

Analiza potrzeb i wymagań

osoba_dymek2
Uściślamy wszystkie niezbędne informacje, a jeśli dany temat tego wymaga – przeprowadzamy wizję lokalną w Twojej firmie.

Dobór rozwiązań i oferta

reka_wybor
Dostosowujemy rozwiązanie spełniające wszelkie wytyczne i wymogi oraz przedstawiamy szczegółową ofertę cenową i projektową.

Wdrożenie i opieka posprzedażowa

reka_serce
Przeprowadzamy wdrożenie zaakceptowanego rozwiązania zgodnie z podpisaną umową oraz służymy wsparciem po jego zakończeniu.

W czym możemy Ci pomóc?

SKK S.A.
ul. Gromadzka 54a, Kraków
+48 12 293 27 00
zapytanie@skkglobal.com
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji