O nas

Jesteśmy jednym z rynkowych liderów w zakresie automatyzacji i optymalizacji procesów logistycznych i produkcyjnych. Od 1992 roku wspieramy naszych klientów w zwiększaniu efektywności i konkurencyjności prowadzonych przez nich przedsiębiorstw. Dostarczamy rozwiązania będące unikatowym połączeniem wielu, w tym najnowszych technologii z wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kompetencjami. Współpracujemy z szeroką gamą branż – np. motoryzacyjną, farmaceutyczną, budowlaną, FMCG, TSL, hutniczą, elektroniczną, kosmetyczną, finansową i wieloma innymi.
Jesteśmy blisko spraw naszych klientów, dzięki czemu tym adekwatniej pomagamy i doradzamy, a finalnie wdrażamy najkorzystniejsze rozwiązania dla specyfiki konkretnych przedsiębiorstw. Świadczyć mogą o tym choćby rekomendacje SKK S.A. jako niezawodnego partnera w biznesie oraz fakt utrzymywania współpracy z nami przez wiele lat.

Wspieramy procesy w Twoim łańcuchu dostaw

Wdrażając oferowane rozwiązania, usprawniamy funkcjonowanie przedsiębiorstw na wszelkich etapach szerokiego łańcuchu dostaw. Efektami ich implementacji są m.in. wzrost wydajności realizowanych procesów, redukcja kosztów i strat, radykalne zmniejszenie liczby błędów, poprawa jakości wytwarzanych produktów czy jakości obsługi klientów, zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu pracy. Te pozytywne rezultaty pociągają za sobą kolejne korzyści w postaci lepszego wizerunku firmy, wzrostu jej konkurencyjności oraz poziomu dochodów.

Zespół SKK S.A

Stanowimy grupę około stu różnorodnych i interesujących osób. Z zaangażowaniem, odpowiedzialnością, wzajemnym szacunkiem i zaufaniem wspólnie realizujemy wyznaczone cele. Jednocześnie tworzymy bardzo swobodną i pozytywną atmosferę pracy, sprzyjającą jej efektywności i satysfakcji z jej wykonywania.

Dołącz do nas

Opinie naszych pracowników

Andrzej

Bussiness Development Manager
Zespół handlowy
SKK cenię za środowisko i atmosferę w pracy, możliwość rozwoju w oparciu o predyspozycje, rzetelność, wspierający i motywujący zespół, profesjonalną kadrę. Jest to duża firma, lecz nadal nie korpo, ludzie są ważną częścią firmy.

Lidia

Samodzielna Księgowa
Dział Księgowości
Praca w księgowości stanowi dla mnie możliwość spojrzenia na firmę od strony jej stabilności i bezpieczeństwa. Dbam o to, aby firma funkcjonowała zgodnie z przepisami oraz terminowo rozliczała wszelkie płatności. Moja praca wymaga też ciągłej aktualizacji wiedzy z zakresu podatków.

Przemek

Kierownik
Zespoł Serwisu i Wsparcia Technicznego
Moja praca to częsty kontakt z klientami. Czerpię dużą satysfakcję z tego, że dzięki nam klienci są spokojni o ciągłość swoich procesów. Lubię swoją pracę – zadania, wyzwania i atmosfera sprawiają mi radość. Nasz zespół jest bardzo zgrany – zawsze wzajemnie się wspieramy.

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji