Nowoczesny system telekonferencyjny dla Twojej firmy

Tylko teraz, dzięki ścisłej współpracy z Cisco, możemy zaoferować naszym klientom wyjątkową szansę darmowych testów najnowszych rozwiązań wchodzących w skład systemu Cisco Webex

Więcej informacji

Tylko teraz, dzięki ścisłej współpracy z Cisco, możemy zaoferować naszym klientom wyjątkową szansę darmowych testów najnowszych rozwiązań wchodzących w skład systemu Cisco Webex

Prowadzisz dużo telekonferencji i zdalnych spotkań? Koordynujesz pracę zespołu w wielu lokalizacjach? Chcesz wyposażyć Twoje biuro w ultranowoczesny system usprawniający komunikację głosową i wideo? Tylko teraz możesz wypróbować elementy systemu Cisco Webex zupełnie za darmo!

Tylko teraz, dzięki ścisłej współpracy z Cisco, możemy zaoferować naszym klientom wyjątkową szansę darmowych testów najnowszych rozwiązań wchodzących w skład systemu Cisco Webex.

 

Terminal biurkowy DX80

 

Urządzenie umożliwia sprawną komunikację głosową i wideo, zarówno podczas telekonferencji grupowych, jak i indywidualnych rozmów. Co istotne, może też służyć jako monitor, a przełączanie między funkcjami terminal/monitor odbywa się za pomocą jednego przycisku.

 

DX80 wyposażony jest w:

  • dotykowy ekran full HD z funkcją tablicy (rysowanie, robienie notatek);

  • kamerę dokumentową full HD;

  • wysokiej jakości głośnik oraz mikrofon (z możliwością wyłączenia);

  • Bluetooth umożliwiający podłączenie innych akcesoriów;

  • wbudowanego klienta VPN, pozwalającego na bezpieczne połączenie do sieci korporacyjnej;

  • moduł telefonu IP. 

 Zobacz naszą wideorecenzjęCisco Room Kit


Cisco Room Kit to połączenie inteligentnej kamery, wysokiej jakości głośnika i mikrofonu w jednym. Dzięki złączu HDMI może być podłączony do większości wyświetlaczy.

Urządzenie świetnie sprawdzi się zarówno podczas telekonferencji, jak i szkoleń, czy warsztatów. Cisco Room Kit można sparować z telefonem lub z laptopem.

Dostępne są różne modele Cisco Room Kit dedykowane do odpowiedniej wielkości sali konferencyjnej i ilości uczestników spotkania.

 
Zobacz naszą wideorecenzjęChcesz przetestować któreś z rozwiązań? Napisz mail na adres: elzbieta.kapusta@skkglobal.com. Nasz konsultant w wiadomości zwrotnej zaproponuje termin spotkania. 

Zapraszamy!

 

 

Chcesz wiedzieć więcej

 

 

  • Zadzwoń
    Tel.: 661 953 481