Pracownik Produkcji

SKK S.A. od ponad 25 lat pomaga firmom wdrażać nowoczesne technologie pozwalające pracować sprawniej i bardziej oszczędnie. Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych narzędzi z obszaru wsparcia produkcji, logistyki i pracy mobilnej. Wyróżnia nas dbałość o bezpieczeństwo i jakość świadczonych usług. Zaufały nam m.in. takie marki jak: PEPSI, FedEx, PLL LOT, AVON, Gaspol, Rossmann, Tymbark, British American Tobacco, ArcelorMital, Polpharma.

Więcej informacji

Miejsce pracy: Kraków, Gromadzka 54a

SKK S.A. to również drukarnia fleksograficzna dostarczająca swoim klientom etykiety i przywieszki do znakowania swoich produktów i opakowań. Nasze produkty pomagają w pełnym śledzeniu procesów produkcyjnych i logistycznych, eliminują błędy, chronią markę klienta.

Aktualnie do naszego Zespołu Konfekcji poszukujemy:

Pracownika Produkcji

Zakres obowiązków:

  • Obsługiwanie maszyn służących do konfekcji etykiet
  • Wysoka dbałość oraz odpowiedzialność za jakość konfekcjonowania zgodnie ze zleceniem produkcyjnym oraz wymogami klienta
  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z planem produkcyjnym
  • Współpraca z zespołem produkcji w zakresie sprawnej obsługi całego procesu produkcji

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy w obszarze produkcji
  • Umiejętności manualnych niezbędnych do obsługi maszyny
  • Umiejętności obsługi komputera oraz programów Ms Office
  • Gotowości do pracy 2-zmianowej: 6-14, 14-22
  • Dokładności, sumienności oraz umiejętności pracy w zespole
  • Samodzielności

Oferujemy:

  • Przyjazną i rodzinną atmosferę pracy - nasi pracownicy zostają z nami na lata
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med, kartę Multisport, kafeterię MyBenefit (bilety do kina, na koncerty, bony do sklepów), ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do lekcji angielskiego w biurze
  • Integracje, wydarzenia sportowe
  • Firmowy, duży parking

Zachęcamy do przesyłania aktualnego CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust.1 pkt o RODO.), prowadzonych przez SKK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyślij swoje CV