Jak wygląda proces rekrutacji?

Zależy nam na tym, aby proces rekrutacji w SKK był przejrzysty i efektywny, dlatego opisaliśmy dokładnie etapy procesu i przygotowaliśmy kilka prostych porad jak przygotować się do rozmowy.

Więcej informacji

Zależy nam na tym, aby proces rekrutacji w SKK był przejrzysty i efektywny, dlatego opisaliśmy dokładnie etapy procesu i przygotowaliśmy kilka prostych porad jak przygotować się do rozmowy.

Etapy rekrutacji w SKK

 1. Przysyłasz nam swoje CV
  Znalazłeś stanowisko, które Cię zainteresowało? Prześlij nam swoje aktualne CV.
 2. Rozmowa telefoniczna 
  Jeśli Twoje CV pozytywnie przejdzie etap weryfikacji to skontaktuje się z Tobą nasza Rekruterka w celu przeprowadzenia rozmowy telefonicznej, podczas której zada Ci kilka pytań uzupełniających aplikację. Rozmowa potrwa ok. 10 – 15 minut.
 3. Zadanie
  Kolejnym etapem może być opracowanie zadania. Przed spotkaniem otrzymasz maila z zadaniem do wykonania. Jeśli będziesz miał/a pytania, nie wahaj się i zadaj je w mailu zwrotnym. Ten etap nie dotyczy wszystkich rekrutacji.
 4. Spotkanie z Rekruterem oraz Managerem zatrudniający
  Zaprosimy Cię na rozmowę. Poznasz swojego przyszłego szefa, a my będziemy chcieli poznać Ciebie. Takie spotkanie może odbyć się przed etapem zawierającym zadanie lub po nim. 
 5. Spotkanie z CEO i Dyrektorem Działu
  To już ostatni etap. Jest nim spotkanie z CEO SKK, który podejmuje ostateczną decyzję o złożeniu oferty danemu kandydatowi. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, już wkrótce powitamy Cię na pokładzie!

Do każdej rekrutacji podchodzimy indywidualnie. Wszystkie informacje przekażemy Ci na bieżąco. 

 

 

 

 

Jak przygotować się do rozmowy?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka zasad, które zawsze sprawdzają się podczas rozmów kwalifikacyjnych:

 • Zapoznaj się z profilem pracodawcy, zajrzyj na jego stronę, poczytaj o jego usługach i Klientach.
 • Przejrzyj jeszcze raz swoje CV, przypomnij sobie projekty, w których brałeś udział. Przypomnij sobie treść ogłoszenia. Zastanów się, które z kompetencji jakie posiadasz mogą być ważne dla pracodawcy na stanowisku na które aplikujesz. Pomyśl czego jeszcze chciałbyś się nauczyć i co osiągnąć. Podczas rozmowy postaraj się opisowo odpowiadać na pytania.
 • Rekruter będzie zadawał Ci pytania odnosząc się do Twojego życiorysu. Jeżeli sprawi to, że poczujesz się pewniej podczas rozmowy, wydrukuj CV również dla siebie, możesz je położyć przed sobą.
 • Pod koniec rozmowy możesz zostać poproszony o zadanie Twoich pytań. Zastanów się przed rozmową, czego chcesz dowiedzieć się o pracodawcy, obowiązkach na stanowisku na które aplikujesz i atmosferze panującej w firmie.

Zobacz więcej