Referencje

Najlepszy sposób na sprawdzenie partnera biznesowego, to sprawdzenie co piszą o nim jego Klienci. Dbałość o wysoką jakość obsługi to dla nas nie tylko marketingowy slogan, ale jedna z kluczowych wartości naszej firmy. Potwierdzają to opinie naszych Klientów.

Więcej informacji

Najlepszy sposób na sprawdzenie partnera biznesowego, to sprawdzenie co piszą o nim jego Klienci. Dbałość o wysoką jakość obsługi to dla nas nie tylko marketingowy slogan, ale jedna z kluczowych wartości naszej firmy. Potwierdzają to opinie naszych Klientów.

"Realizacja wieloletnich, multidyscyplinarnych projektów informatycznych tak, aby nie zakłócać bieżącej produkcji i dopasować się do dynamiki rozwoju naszej firmy – nie jest zadaniem należącym do łatwych. SKK się tutaj sprawdziło. Patrząc z perspektywy kilku lat współpracy cieszę się, że postawiliśmy na partnera o wysokich kompetencjach dziedzinowych i doświadczeniu wdrożeniowym." 

Paweł Knap, Kierownik Magazynów, Ceramika Color

"Firma SKK dostarczyła sprzęt – 130 terminali Intermec 761 z wbudowanym czytnikiem do śledzenia naszych przesyłek, należycie i zgodnie z umową."

Pan Wojciech Mazur, Kierownik Działu Informatyki, TNT Express Poland

"Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z SKK. Firma nie <<zapomniała>> o nas natychmiast po wprowadzeniu wdrożenia i załatwieniu kwestii finansowych. Wręcz przeciwnie – kierownik projektu kilkakrotnie jeszcze dzwonił, aby upewnić się, czy wszystko działa jak należy i czy nie potrzebujemy dodatkowego wsparcia."  

Robert Bugajski, Dyrektor Sprzedaży, Polish Specialities

"Jednym z podstawowych argumentów, które zadecydowały o współpracy z firmą SKK, był fakt, że jest ona producentem, a nie dystrybutorem oprogramowania. Dawało nam to poczucie bezpieczeństwa i pewność, że w przypadku konieczności dopasowania oprogramowania do specyfiki naszej firmy, zostanie to zrobione bezproblemowo."

Adam Pawlak, Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box SA

„Po podpisaniu umowy prace przebiegały bez zastrzeżeń. Urządzenia otrzymaliśmy terminowo, a oprogramowanie wprowadzono zgodnie z określonym wcześniej harmonogramem. Byliśmy pod wrażeniem kompetencji pracowników SKK, którzy w krótkim czasie zapoznali się ze specyfiką naszych potrzeb i wykonali dokładnie takie oprogramowanie, na którym nam zależało. System został bezboleśnie i szybko wdrożony, co przełożyło się na zmniejszenie kosztów logistycznych firmy Lubfarm SA.”

Zbigniew Hojda, Lubfarm SA

„Instalacja systemu etykietowania dla Saint-Gobain Isover Polska w wykonaniu firmy SKK, to porządnie wykonany projekt i solidna obsługa. Szczególne słowa uznania należą się zespołowi wdrożeniowemu za innowacyjne i elastyczne podejście do tematu. Dyskusje i wspólne rozwiązywanie problemów wynikających ze specyfiki naszej produkcji przyniosło rezultat w postaci systemu etykietowania zbudowanego według naszych oczekiwań. Gratuluję firmie specjalistów.”

Jerzy Ross-Żółkiewic, Kierownik projektu, Saint-Gobain Isover Polska

"Wdrażając zaawansowane technologie informatyczne, szukaliśmy różnorodnych korzyści w sensie biznesowym, ale także szeroko rozumianego bezpieczeństwa wykonywanych działań." 

Tomasz Chorzępa, szef działu SAP/IT, Hexal Polska

„Firma SKK wygrała konkurs ofert dzięki temu, że zaprezentowana przez nią oferta była najbardziej kompleksowa. Oprócz dostarczenia sieci radiowej, sprzętu i oprogramowania eksperci firmy zagwarantowali również serwis i przeprowadzenie szkoleń.”

Wojciech Kisielnicki, dyrektor logistyki, Polpharma

“Krakowska firma SKK jako solidny partner spełniła nasze oczekiwania zarówno w części doradczej (wybór sprzętu), jak i wdrożeniowej (instalacja sieci radiowej i pomoc w konfiguracji terminali). Współpraca przebiegała bez zakłóceń. Sprzęt dostarczono szybko. Byliśmy w stałym kontakcie z przedstawicielami firmy SKK, którzy byli otwarci na wszelkie pytania z naszej strony.”

Pan Sebastian Zuter, dział IT firmy Winkhaus Polska Sp. z o.o.

„BillBird SA współpracuje z SKK już od 6 lat, czyli właściwie od początku istnienia naszej firmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy, ponieważ produkty dostarczane przez SKK dały się poznać jako spełniające nasze wymogi i, przede wszystkim, bezawaryjne. A jeśli już coś wymaga interwencji technika, zawsze możemy liczyć na znakomitą i fachową obsługę serwisową. Muszę też wspomnieć o bardzo dla nas istotnej kwestii, czyli terminowości dostaw – SKK zawsze wywiązuje się z założonego harmonogramu. Dlatego jestem przekonana, że z obu stron możemy liczyć na długą i bardzo owocną współpracę.”

Barbara Majdyś, Kierownik Działu Zarządzania Siecią BillBird SA 

„Współpraca z SKK układała się bardzo dobrze i przyniosła oczekiwane efekty. Konsultanci SKK w krótkim czasie przygotowali rozwiązanie dostosowane do potrzeb PROFIm, które zostało łatwo zintegrowane z systemem WMS Logifact zarządzającym naszym magazynem. Teraz obsługa regałów półkowych znajdujących się w magazynie odbywa się sprawniej, co ułatwia cały proces kompletacji zlecenia do produkcji."

Sławomir Rykała, Kierownik magazynu materiałów i wyrobów gotowych, PROFIm

 

Podobne projekty