Zobacz nasze pozostałe webinary

Analiza zimnego łańcucha dostaw na podstawie konkretnych przypadków

Dariusz Szarek (SKK)
Augustyn Lorenc (Politechnika Krakowska)
15.06.2023
Czy wiesz, że… oszczędzając 0,5 kg suchego lodu w jednym cyklu logistycznym, rocznie możesz zredukować koszty zimnego łańcucha dostaw nawet o 800 000 zł?

O tym i o innych kwestiach, na które należy zwrócić uwagę zarządzając procesami logistycznymi w firmie opowiemy na najbliższym webinarze (spotkanie potrwa około 1 godzinę). Aby zapisać się na wydarzenie wypełnij poniższe pola.
Zobacz zapis webinaru

Jak optymalizować koszty w zimnym łańcuchu dostaw

Dariusz Szarek (SKK)
Jakub Szarata (SKK)
25.04.2023
Jeśli reprezentujesz firmę związaną z logistyką w zimnym łańcuchu dostaw, zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę z utrudnień, które pojawiają się praktycznie na każdym z jego etapów. Przestrzeganie reżimu temperaturowego przewożonych towarów, przy zachowaniu optymalnych wydatków, jest nie lada wyzwaniem.
Czytaj więcej

Terminale mobilne (których nie ma) potrzebne od zaraz

Adam Bałazy (SKK)
17.02.2022
Niezaprzeczalnym faktem jest to, że terminale mobilne pozwalają na sprawną realizację wielu procesów logistycznych i produkcyjnych. Drugi niezaprzeczalny fakt jest taki, że terminale mobilne (jak każdy inny sprzęt) z czasem zużywają się. Trzeci fakt, z którym ciężko dyskutować jest taki, że obecnie jesteśmy świadkami utrudnień w dostępności większości sprzętu elektronicznego, w tym terminali mobilnych. Połączenie tych trzech faktów sprawia, że sytuacja firm, które aktualnie muszą dokonać zakupów większej ilości terminali mobilnych jest dość skomplikowana. W wielu wypadkach można temu jednak zaradzić. Jak? O tym opowiemy podczas najbliższego webinara.

Nie możesz uczestniczyć w webinarze na żywo? Nic nie szkodzi, do wszystkich zarejestrowanych wysyłamy nagranie wydarzenia.
Zobacz zapis webinaru

Dostawy B2B – jak zmniejszyć koszty i zwiększyć jakość

Michał Pająk (SKK)
Mirosław Stachurski (SKK)
14.12.2021
Sprawna realizacja dostaw wewnątrz organizacji lub do partnerów biznesowych, to dla wielu firm jeden z najważniejszych procesów. Jego sprawna realizacja wymaga skoordynowania wielu działów. Efektywna dostawa B2B nie zaczyna się wcale w momencie wyjazdu kierowcy z magazynu i nie kończy się w momencie dostarczenia paczek do punktu docelowego.

Nie możesz uczetniczyć w webinarze na żywo? Nic nie szkodzi, do wszystkich zarejestrowanych wysyłamy nagranie wydarzenia.
Zobacz zapis webinaru

Jak SKK i Toyota połączyły wodę z ogniem, czyli kilka słów o mobilnym drukowaniu etykiet na drukarkach stacjonarnych

Olga Janicka (SKK)
Adam Bałazy (SKK)
30.09.2021
Podczas najbliższego webinara pokażemy jak wykorzystać możliwości drukarek stacjonarnych w zastosowaniach mobilnych. Zaprezentujemy scenariusze zastosowań i gotowe zestawy przygotowane z myślą o konkretnych procesach. Omówimy korzyści z nieszablonowego połączenia drukarki stacjonarnej i funkcji mobilnych, takich jak niezależne zasilanie czy mobilność na przykładzie studium przypadku przygotowanego wspólnie z firmą Toyota.
Zobacz zapis webinaru

System głosowy – rewolucja czy ewolucja? Jak odmienić oblicze procesu kompletacji?

Łukasz Skotarski (SKK)
Jacek Liber (Honeywell)
17.06.2021
Podczas webinaru opowiemy o tym, jak w opisywane wyżej wyzwania wpisuje się Voice-Picking (system kompletacji głosowej). Omówimy zasady działania systemu i pokażemy w jaki sposób wpływa on na zwiększenie efektywności procesu kompletacji towarów. Na przykładzie konkretnego przykładu pokażemy w jaki sposób organizacja może osiągnąć z wdrożenia maksimum korzyści.
Zobacz zapis webinaru

Pięć kółek i towar – jak to połączyć w efektywny transport?

Remigiusz Kaczewski (SKK)
27.05.2021
Sprawny i przejrzysty proces dostaw to system naczyń połączonych. Intuicyjne oprogramowanie, przemyślane procedury, odpowiednie narzędzia potwierdzające doręczenia towarów oraz przygotowanie kierowców. Właściwie skoordynowane wszystkie te elementy przekładają się na większy zysk firmy oraz zadowolenie jej klientów.
Zobacz zapis webinaru

Terminal Zebra MC9300 – Dobór konfiguracji i akcesoriów

Adam Bałazy (SKK)
22.04.2021
Podczas webinaru przedstawimy terminal Zebra MC9300, jego najważniejsze własności i funkcje.
Porównamy go także z innymi terminalami magazynowymi Zebra w kontekście przeznaczenia, możliwości technicznych oraz parametrów środowiskowych i odporności.
Zobacz zapis webinaru

Terminale mobilne – na co zwrócić uwagę wybierając urządzenie

Adam Bałazy, SKK
18.03.2021
Decyzja o zakupie nowych terminali dla firmy wydaje się być procesem mało skomplikowanym. Wybieramy producenta, model, zbieramy i analizujemy oferty z rynku. Wcześniej warto jednak zastanowić się nad tym, że wybierany sprzęt będzie służył firmie przez co najmniej 5 lat. Wydajność i bezawaryjność urządzeń będą jednymi z głównych czynników wpływających na efektywność pracy i tym samym na satysfakcję z jej wykonywania przez personel. Ponadto nabycie odpowiednio dobranych terminali i dobrze przeprowadzony proces zakupowy przyczyni się do szybszego zwrotu z inwestycji oraz pociągnie za sobą dalsze wymierne dla firmy korzyści.
Zobacz zapis webinaru

Simple, Flexible, Secure czyli najnowsze rozwiązanie Cisco Business

Adam Kublik (Tech Data)
16.12.2020
Wszystkie zalety sieci profesjonalnych w cenie urządzeń konsumenckich?
Na spotkaniu opowiemy o tym, jak firmy z sektora MSP mogą usprawnić i uprościć zarządzenia siecią, dzięki Cisco Business. Pokażemy najnowsze kompletne portfolio tego rozwiązania, w skład którego wchodzą nowe rodziny access pointów, przełączników a także routerów. W czasie spotkanie zaprezentujemy podstawowe funkcjonalności ekosystemu Cisco Business. W czasie webinara pokażemy również możliwości aplikacji mobilnej, dzięki której całym ekosystemem można zarządzać w sposób łatwy, bezpieczny i skalowalny.
Zobacz zapis webinaru

Sztuczna inteligencja i Wi-Fi – czyli jak Juniper-Mist ułatwia życie administratorom sieci

Sławomir Karaś (Juniper Networks)
02.12.2020
W dzisiejszych czasach posiadanie solidnej infrastruktury Wi-Fi umożliwiającej uproszczoną obsługę sieci ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia komfortu obsługi użytkowników, urządzeń końcowych oraz dla wydajności pracy. Celem prezentacji jest przedstawienie portfolio nowoczesnych rozwiązań Wi-Fi i BLE zespołom IT odpowiedzialnym za rozwój i utrzymanie infrastruktury bezprzewodowej.
Wymogiem jest zapewnienie wysokiej wydajności, łatwości zarządzania, pełnej kontroli, szczegółowej widoczności w czasie rzeczywistym i automatycznego (zero-touch provisioning) wdrażania usług wireless w dowolnej skali.
Zobacz zapis webinaru

Kompletacja głosowa i wydajna sieć LAN/WLAN – czyli przepis na sukces

Piotr Grabowski (SKK)
Remigiusz Kaczewski (SKK)
18.11.2020
Sprawna kompletacja wymaga niezawodnych systemów. Podczas webinara opowiemy o tym, jak zadbać o wzrost produktywności w magazynach i centrach dystrybucyjnych dzięki połączeniu technologii systemów kompletacji głosowej i wydajnej sieci LAN/WLAN.
Jak to działa? Już 18 listopada Remigiusz Kaczewski oraz Piotr Grabowski opowiedzą o pracy systemów.
Zobacz zapis webinaru

Unboxing i pierwsze uruchomienie przełącznika Juniper 3400

Bartosz Kozanecki (SKK)
04.11.2020
Szukasz ekonomicznego, a zarazem wydajnego i niezawodnego przełącznika klasy korporacyjnej?
Zapraszamy na webinar 4 listopada podczas którego Bartosz Kozanecki omówi charakterystykę i funkcje serii 3400, a także pokaże pierwsze uruchomienie i podstawową konfigurację.
Zobacz zapis webinaru

Bezpieczna sieć korporacyjna – ISE Identity Services Engine

Michał Porada (Ingram Micro)
21.10.2020
Czuwasz nad bezpieczeństwem sieci korporacyjnej i zarządzasz dostępem użytkowników?
Zobacz jak platforma ISE pomoże zautomatyzować i uprościć zarządzanie politykami bezpieczeństwa. Poznaj funkcjonalności ułatwiające kontrolę dostępu i zgodności zabezpieczeń dla połączeń przewodowych, bezprzewodowych oraz VPN.
Platforma pomaga określić kto, kiedy, z jakiego miejsca i urządzenia oraz za pomocą jakiej aplikacji próbuje dostać się do Twojej sieci. Dzięki ISE administratorzy sieci mogą profilować urządzenia w sposób automatyczny przydzielać im odpowiednie polityki bezpieczeństwa. A wszystko to z jednej, centralnej lokalizacji, co umożliwia budowanie spójnej polityki bezpieczeństwa.
Zobacz zapis webinaru

”Zapytaj eksperta”- projektowanie sieci LAN/WLAN

Piotr Grabowski (SKK)
07.10.2020
Planujesz wymianę lub budowę nowej infrastruktury sieciowej LAN/WLAN
Spotkaj się 7 października z naszym ekspertem sieciowym, który odpowie na Twoje pytania dotyczące projektowania sieci.
Zastanawiasz się na co zwrócić uwagę przy projektowaniu sieci i jak uniknąć błędów?
To świetna okazja aby te pytania zadać naszym inżynierom, którzy projektują sieci od kilkunastu lat w miejscach takich jak; biura, magazyny, centra logistyczne, chłodnie, mroźnie, poprzez place składowe, porty, lotniska i miejsca użyteczności publicznej.

Zachęcamy wszystkich Państwa do zadawania pytań już teraz przesyłając je na adres mailowy elzbieta.kapusta@skkglobal.com – z dopiskiem „środy z SKK Networks”
Zobacz zapis webinaru

Konfiguracja sieci w urządzeniach Auto ID. Jak nie narazić firmy na przerwy w pracy?

Piotr Grabowski (SKK)
Michał Marcinkowski (Zebra)
23.09.2020
Podczas kolejnego webinara z cyklu „Środy z SKK Networks” opowiemy o konfiguracji sieci w urządzeniach znakowania oraz odczytu kodów kreskowych (drukarkach, terminalach, skanerach). Pokażemy, na które parametry należy zwrócić uwagę. Opowiemy z jakimi błędami konfiguracyjnymi spotykamy się najczęściej i jak ich uniknąć. Przedstawimy kilka narzędzi diagnostycznych dot. łączności z WiFi odpowiednio dla terminali, drukarek, skanerów.
Zobacz zapis webinaru

ABC audytu sieci LAN/WLAN

Piotr Grabowski (SKK)
09.09.2020
Na najbliższym spotkaniu opowiemy o korzyściach regularnego przeprowadzania audytu sieci LAN/WLAN oraz o tym jak regularne przeglądy sieci pozwalają zweryfikować ich aktualny stan pod kątem bezpieczeństwa transmisji i efektywności działania. Porozmawiamy o tym w jakich sytuacjach należy przeprowadzić audyt, jak często, jak wygląda nasza praca, z jakimi problemami i w jakim zakresie pomożemy Ci się uporać. Nasze audyty zawsze zakończone są raportami, a co one zawierają? Na to pytanie odpowiemy już 9 września.
Zobacz zapis webinaru

Wysokiej klasy wydajna sieć przy zastosowaniu Cat. Cisco C1000

Bartosz Kozanecki (SKK)
07.08.2020
„Środy z SKK Networks” to cykl webinarów szkoleniowych, podczas których eksperci działu sieciowego SKK będą omawiać zagadnienia związane z zarządzaniem infrastrukturą LAN/WLAN (jeden temat na danym szkoleniu)
Zobacz zapis webinaru

Niezależny system do komunikacji IP Radio

Piotr Grabowski (SKK)
29.07.2020
„Środy z SKK Networks” to cykl webinarów szkoleniowych, podczas których eksperci działu sieciowego SKK będą omawiać zagadnienia związane z zarządzaniem infrastrukturą LAN/WLAN (jeden temat na danym szkoleniu)
Zobacz zapis webinaru

Wygodna analiza sieci z użyciem ExtremeCloudIQ

Tomasz Mąkowski (Versim)
22.07.2020
„Środy z SKK Networks” to cykl webinarów szkoleniowych, podczas których eksperci działu sieciowego SKK będą omawiać zagadnienia związane z zarządzaniem infrastrukturą LAN/WLAN (jeden temat na danym szkoleniu)
Zobacz zapis webinaru

Umbrella – niezawodna ochrona danych w Twojej Firmie

Mateusz Trójczak (Cisco)
15.07.2020
„Środy z SKK Networks” to cykl webinarów szkoleniowych, podczas których eksperci działu sieciowego SKK będą omawiać zagadnienia związane z zarządzaniem infrastrukturą LAN/WLAN (jeden temat na danym szkoleniu)
Zobacz zapis webinaru

Konfiguracja sieci w urządzeniach Auto ID. Jak nie narazić firmy na przerwy w pracy?

Piotr Grabowski (SKK)
Michał Marcinkowski (Zebra)
23.09.2020
Podczas kolejnego webinara z cyklu „Środy z SKK Networks” opowiemy o konfiguracji sieci w urządzeniach znakowania oraz odczytu kodów kreskowych (drukarkach, terminalach, skanerach). Pokażemy, na które parametry należy zwrócić uwagę. Opowiemy z jakimi błędami konfiguracyjnymi spotykamy się najczęściej i jak ich uniknąć. Przedstawimy kilka narzędzi diagnostycznych dot. łączności z WiFi odpowiednio dla terminali, drukarek, skanerów.
Zobacz zapis webinaru

ABC drukarek dla przemysłu – modele, zastosowanie, dobór materiałów

Łukasz Penkala (SKK)
Magdalena Płaczek (Zebra)
17.10.2019
Biurkowa, a może przemysłowa? Z dodatkową gilotyną, a może z głowicą do drukowania RFID? Jaki protokół łączności? Jaka szerokość wstęgi?

Ilość dostępnych na rynku drukarek dedykowanych przemysłowi może przytłaczać. Różne modele, zastosowania, możliwość dołączenia dodatkowego oprzętu. Wszystko to rzutuje na późniejszą wydajność i optymalizację procesu, którego częścią ma być drukarka.

Podczas webinara opowiemy o tym, na co zwracać uwagę przy wyborze konkretnego modelu i jak najlepiej dobrać drukarkę do procesu.
Zobacz zapis webinaru

Etykiety, które dużo oZNACZĄ – czyli jak dobierać etykiety do procesu

Olga Janicka (SKK) 
Łukasz Penkala (SKK) 
21.02.2019
Wiele firm produkcyjnych zmaga się z wyzwaniami w obszarze odpowiedniego znakowania produktów. Wdrożone rozwiązania często nie spełniają wymogów produkcyjnych, najczęściej ze względu na nieodpowiednią wytrzymałość. Dzieje się tak dlatego, że dobrany materiał nie jest dopasowany do warunków produkcji lub przechowywania danego towaru.
Zobacz zapis webinaru

(R)ewolucja sieci bezprzewodowych

Piotr Grabowski (SKK)
21.06.2018
Sieć bezprzewodowa początkowo służyła wyłącznie do komunikacji pomiędzy urządzeniami. Z czasem jej funkcjonalność rosła, zmieniając infrastrukturę WLAN w pierwszą linię obrony danych.
Obecnie jest kanałem dokonywania czynności serwisowych maszyn produkcyjnych, a także miejscem koordynującym pracę kluczowych dla organizacji systemów. Aby spełnić te wymagania technologia sieciowa podlega ciągłym ewolucjom. Dobrze działająca sieć jest kluczem do sprawnego funkcjonowania każdej firmy.
Zarejestruj się na darmowy webinar SKK już dziś i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami obowiązującymi w sieciach bezprzewodowych
Zobacz zapis webinaru

Inteligentna segmentacja sieci przemysłowych – dlaczego warto

Sławomir Seweryński  (SKK)
Rafał Piotr Owczarek (Cisco)
22.03.2018
Segmentacja to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zabezpieczenie dostępu do sieci przewodowych i bezprzewodowych. Zapewnia bezpieczny dostęp do zasobów sieciowych zarówno sprzętu komputerowego pracowników, jak i gości.
Zobacz zapis webinaru

„Dyrektywa Fałszywkowa” – jak przygotować organizację na zmiany

Robert Goncerz (SKK)
Tomasz Prażmowski (SKK)
22.02.2018
Wdrożenie wytycznych zgodnych z dyrektywą 2011/62/UE, zwaną potocznie ustawą fałszywkową, to jedno z największych wyzwań stojących przed branżą farmaceutyczną w Polsce. Zupełnie nowe wytyczne prawne mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa pacjentów i walkę z fałszerzami leków powodują, że większość producentów będzie w najbliższym czasie znacznie modyfikować procesy produkcyjne.
Zobacz zapis webinaru

Technologia RFID w praktyce – przykładowe wdrożenia

Remigiusz Kaczewski (SKK)
Augustyn Lorenc (SKK)
01.06.2017
Najbliższe webinarium poświęcimy dyskusji na temat wdrożeń RFID, zrealizowanych przez SKK S.A. wraz z partnerami. W czasie spotkania omówimy konkretne przykłady wykorzystania tej technologii na produkcji, w magazynie, transporcie, a także w bibliotece.
Zobacz zapis webinaru

Android w przemyśle. Trend czy mobilne innowacje?

Filip Mościcki (SKK)
Hubert Krenz (SKK)
Adam Bałazy (SKK)
23.03.2017
Przemysł potrzebuje Androida. 40% sprzedawanych obecnie terminali mobilnych pracuje z tym właśnie systemem. Nie jest to już interesujący trend, ale poważna i profesjonalna alternatywa dla wysłużonego Windows Mobile. Otwiera to drogę dla nowych i innowacyjnych zastosowań biznesowych, a jednocześnie obniżenia kosztów (TCO).
Zobacz zapis webinaru

Auto ID – kod kreskowy czy technologia głosowa?

Remigiusz Kaczewski (SKK)
09.03.2017
W czasie webinarium przedstawimy czynniki biznesowe, które należy wziąć pod uwagę, gdy decydujemy się na wybór technologii głosowej i kodów kreskowych. Opowiemy o mocnych stronach oraz wadach każdego rozwiązania, a także o przykładowych środowiskach, w których sprawdzą się najlepiej.
Zobacz zapis webinaru

Jak zapanować nad narzędziami w firmie

Remigiusz Kaczewski (SKK)
Mirosław Stachurski (SKK)
21.04.2016
Zobacz zapis webinaru

Sieć WLAN w środowiskach produkcyjno-magazynowych – cz 2

Piotr Grabowski (SKK)
Marek Witek (SKK)
29.07.2015
Druga część webinara dotyczący zastosowania sieci bezprzewodowych w środowiskach produkcyjno-magazynowych. Sieć w tych obszarach narażona jest na dużo większe zakłócenia, problemy transmisji oraz możliwość uszkodzenia zarówno urządzeń jak i okablowania niż na powierzchni biurowej. Istotne jest więc odpowiednie zaprojektowanie oraz późniejsza obsługa takiej sieci.
Zobacz zapis webinaru

Sieć WLAN w środowiskach produkcyjno-magazynowych – cz 1

Piotr Grabowski (SKK)
Marek Witek (SKK)
15.07.2015
Webinar dotyczący zastosowania sieci bezprzewodowych w środowiskach produkcyjno-magazynowych. Sieć w tych obszarach narażona jest na dużo większe zakłócenia, problemy transmisji oraz możliwość uszkodzenia zarówno urządzeń jak i okablowania niż na powierzchni biurowej. Istotne jest więc odpowiednie zaprojektowanie oraz późniejsza obsługa takiej sieci.
Zobacz zapis webinaru

Kompletacja głosowa i wydajna sieć LAN/WLAN – czyli przepis na sukces

Piotr Grabowski (SKK)
Remigiusz Kaczewski (SKK)
18.11.2020
Sprawna kompletacja wymaga niezawodnych systemów. Podczas webinara opowiemy o tym, jak zadbać o wzrost produktywności w magazynach i centrach dystrybucyjnych dzięki połączeniu technologii systemów kompletacji głosowej i wydajnej sieci LAN/WLAN.
Jak to działa? Już 18 listopada Remigiusz Kaczewski oraz Piotr Grabowski opowiedzą o pracy systemów.
Zobacz zapis webinaru

Kompletacja głosem. Kiedy i jak wdrażać?

Andrzej Wąwoźny (SKK)
Jacek Liber (Honeywell)
24.03.2020
Dla firm, prowadzących działalność w bardzo konkurencyjnych branżach, każda zaoszczędzona sekunda jest na wagę złota. Jednym z procesów, którego optymalizacja przynosi wymierne korzyści, jest kompletacja towarów.
Aby uzyskać najlepszy zwrot z inwestycji oraz w jak najkrótszym czasie po wdrożeniu osiągnąć docelową wydajność zarówno organizacja, jak i sam projekt muszą spełniać odpowiednie warunki.
Zobacz zapis webinaru

Wysłałeś towar? To nie koniec

Remigiusz Kaczewski (SKK)
04.09.2019
Zarządzasz logistyką? Odpowiadasz za sprawną realizację dostaw? Zależy Ci na tym, aby Twoje towary dotarły do Twoich parterów na czas? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś TAK, to wiesz, że moment w którym towar opuszcza magazyn firmowy, to dopiero początek procesu. Jak zadbać o to, żeby ten proces przebiegł w sposób sprawny i optymalny kosztowo, a klient otrzymał kompletne zamówienie we właściwym czasie? Tego dowiesz się z naszego webinara.
Zobacz zapis webinaru

Transport w warunkach kontrolowanych – przegląd technologii i światowych trendów

Michał Durda (Olivo)
Jakub Szarata (SKK)
Sławomir Studnicki (SKK)
14.02.2019
Transport towarów w warunkach kontrolowanych to jeden z najtrudniejszych obszarów współczesnej logistyki. Firmy działające w tym obszarze stosują szereg technologii nie wymaganych w klasycznym łańcuchu logistycznym. Monitoring temperatury, odpowiedzenie strefy kompletacji, specjalistyczne opakowania zwrotne. Wszystko to ma zapewnić towarom optymalne warunki na przestrzeni całego procesu. Podczas webinara eksperci SKK i Olivo opowiedzą o najnowszych światowych trendach związanych z transportem towarów w warunkach kontrolowanych. Na przykładach konkretnych wdrożeń omówione zostaną najlepsze praktyki i poszczególne rozwiązania.
Zobacz zapis webinaru

Wymień wadliwy zasilacz do Zebry na nowy. Za darmo

Łukasz Penkala (SKK)
15.11.2018
Masz drukarkę firmy Zebra z zewnętrznym zasilaczem? Upewnij się, czy nie jest on wadliwy i czy nie powinieneś go wymienić! Od 2016 Zebra oferuje darmową wymianę zasilaczy w wybranych typach drukarek. To nic nie kosztuje, a może uchronić Ciebie i Twoją firmę przed poważnymi konsekwencjami.
Zobacz zapis webinaru

Porządek na składowisku, jak znakować aby znaleźć

Małgorzata Małecka (SKK)
Maciej Rogowski (SKK)
12.04.2018
Procesy znakowania w branży hutniczej wymagają dużo bardziej specjalistycznego podejścia, niż w przypadku innych branż produkcyjnych. Znakowane elementy poddawane są działaniom ekstremalnych warunków, które trzeba uwzględnić dobierając rodzaj materiału i sposób jego nanoszenia. Warto zrobić to dobrze, ponieważ odpowiednie oznakowanie materiału wpływa na efektywność i wydajność całego cyku produkcyjnego.
Zobacz zapis webinaru

Inteligentna segmentacja sieci przemysłowych – dlaczego warto

Sławomir Seweryński  (SKK)
Rafał Piotr Owczarek (Cisco)
22.03.2018
Segmentacja to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zabezpieczenie dostępu do sieci przewodowych i bezprzewodowych. Zapewnia bezpieczny dostęp do zasobów sieciowych zarówno sprzętu komputerowego pracowników, jak i gości.
Zobacz zapis webinaru

Procesy magazynowe: wczoraj, dziś, jutro

Remigiusz Kaczewski (SKK)
Augustyn Lorenc (SKK)
13.04.2017
Współczesna logistyka poszukuje innowacji oraz nowatorskiego podejścia do przetwarzania informacji. Nowe technologie, zwłaszcza w połączeniu z naturalnymi dla nas formami komunikowania się, pozwalają optymalizować procesy na najwyższym poziomie.
Zobacz zapis webinaru

Auto ID – kod kreskowy czy technologia głosowa?

Remigiusz Kaczewski (SKK)
09.03.2017
W czasie webinarium przedstawimy czynniki biznesowe, które należy wziąć pod uwagę, gdy decydujemy się na wybór technologii głosowej i kodów kreskowych. Opowiemy o mocnych stronach oraz wadach każdego rozwiązania, a także o przykładowych środowiskach, w których sprawdzą się najlepiej.
Zobacz zapis webinaru

Traceability – skuteczne śledzenie produkcji

Remigiusz Kaczewski (SKK)
09.02.2017
W trakcie webinarium poznasz najnowsze trendy w obszarze Traceability. Dowiesz się także, jakie są praktyczne zastosowania oraz wymogi prawne, związane ze śledzeniem w produkcji, dlaczego warto inwestować w rozwiązania informujące o genealogii wyrobów oraz w jakim zakresie takie rozwiązanie może wpłynąć na organizację procesów w firmie.
Zobacz zapis webinaru

Jak zapanować nad narzędziami w firmie

Remigiusz Kaczewski (SKK)
Mirosław Stachurski (SKK)
21.04.2016
Zobacz zapis webinaru

Usprawnienie pracy magazynu. Gdzie szukać większej efektywności?

Michał Krzysik (SKK)
Jacek Liber (Vocollect)
Micha Capuder (Vocollect)
07.12.2015
Zobacz zapis webinaru

Jak ułatwić sobie życie na magazynie

Remigiusz Kaczewski (SKK)
Adam Bałazy (SKK)
15.09.2015
Zobacz zapis webinaru

Sieć WLAN w środowiskach produkcyjno-magazynowych – cz 2

Piotr Grabowski (SKK)
Marek Witek (SKK)
29.07.2015
Druga część webinara dotyczący zastosowania sieci bezprzewodowych w środowiskach produkcyjno-magazynowych. Sieć w tych obszarach narażona jest na dużo większe zakłócenia, problemy transmisji oraz możliwość uszkodzenia zarówno urządzeń jak i okablowania niż na powierzchni biurowej. Istotne jest więc odpowiednie zaprojektowanie oraz późniejsza obsługa takiej sieci.
Zobacz zapis webinaru

Sieć WLAN w środowiskach produkcyjno-magazynowych – cz 1

Piotr Grabowski (SKK)
Marek Witek (SKK)
15.07.2015
Webinar dotyczący zastosowania sieci bezprzewodowych w środowiskach produkcyjno-magazynowych. Sieć w tych obszarach narażona jest na dużo większe zakłócenia, problemy transmisji oraz możliwość uszkodzenia zarówno urządzeń jak i okablowania niż na powierzchni biurowej. Istotne jest więc odpowiednie zaprojektowanie oraz późniejsza obsługa takiej sieci.
Zobacz zapis webinaru

Kompletacja głosowa i wydajna sieć LAN/WLAN – czyli przepis na sukces

Piotr Grabowski (SKK)
Remigiusz Kaczewski (SKK)
18.11.2020
Sprawna kompletacja wymaga niezawodnych systemów. Podczas webinara opowiemy o tym, jak zadbać o wzrost produktywności w magazynach i centrach dystrybucyjnych dzięki połączeniu technologii systemów kompletacji głosowej i wydajnej sieci LAN/WLAN.
Jak to działa? Już 18 listopada Remigiusz Kaczewski oraz Piotr Grabowski opowiedzą o pracy systemów.
Zobacz zapis webinaru

Mobilność w sytuacji kryzysowej

Sławomir Studnicki (SKK)
Remigiusz Kaczewski (SKK)
02.04.2020
Rozpoczynamy cykl webinariów, podczas których będziemy poruszać różne zagadnienia związane z mobilnością. Na początek to, co dziś wszystkich zajmuje czyli jak pracować z urządzeniami przenośnymi w sytuacji kryzysowej. W kolejnych odcinkach poruszymy inne tematy, zaprosimy do rozmów różnych gości, z którymi porozmawiamy na tematy szeroko pojętej mobilności.
Zobacz zapis webinaru

Kompletacja głosem. Kiedy i jak wdrażać?

Andrzej Wąwoźny (SKK)
Jacek Liber (Honeywell)
24.03.2020
Dla firm, prowadzących działalność w bardzo konkurencyjnych branżach, każda zaoszczędzona sekunda jest na wagę złota. Jednym z procesów, którego optymalizacja przynosi wymierne korzyści, jest kompletacja towarów.
Aby uzyskać najlepszy zwrot z inwestycji oraz w jak najkrótszym czasie po wdrożeniu osiągnąć docelową wydajność zarówno organizacja, jak i sam projekt muszą spełniać odpowiednie warunki.
Zobacz zapis webinaru

Android w biznesie – sprzymierzeniec, czy jedynie gadżet?

Remigiusz Kaczewski (SKK)
Sławomir Studnicki (SKK)
14.11.2019
Urządzenia przemysłowe i system Android to coraz bardziej zgrany duet. Znany do niedawna niemal wyłącznie z urządzeń konsumenckich system, na stałe zagościł na wspólnym pokładzie z terminalami, skanerami, czytnikami czy wzmocnionymi tabletami.
Nowy system to jednak nowe wyzwania – głównie w doborze sprzętu, w sferze bezpieczeństwa, czy zarządzania aktualizacjami.
O najważniejszych aspektach związanych z bezpiecznym i wydajnym wykorzystaniem Androida w biznesie opowiemy podczas najbliższego webinaru.
Zobacz zapis webinaru

Wysłałeś towar? To nie koniec

Remigiusz Kaczewski (SKK)
04.09.2019
Zarządzasz logistyką? Odpowiadasz za sprawną realizację dostaw? Zależy Ci na tym, aby Twoje towary dotarły do Twoich parterów na czas? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś TAK, to wiesz, że moment w którym towar opuszcza magazyn firmowy, to dopiero początek procesu. Jak zadbać o to, żeby ten proces przebiegł w sposób sprawny i optymalny kosztowo, a klient otrzymał kompletne zamówienie we właściwym czasie? Tego dowiesz się z naszego webinara.
Zobacz zapis webinaru

Transport w warunkach kontrolowanych – przegląd technologii i światowych trendów

Michał Durda (Olivo)
Jakub Szarata (SKK)
Sławomir Studnicki (SKK)
14.02.2019
Transport towarów w warunkach kontrolowanych to jeden z najtrudniejszych obszarów współczesnej logistyki. Firmy działające w tym obszarze stosują szereg technologii nie wymaganych w klasycznym łańcuchu logistycznym. Monitoring temperatury, odpowiedzenie strefy kompletacji, specjalistyczne opakowania zwrotne. Wszystko to ma zapewnić towarom optymalne warunki na przestrzeni całego procesu. Podczas webinara eksperci SKK i Olivo opowiedzą o najnowszych światowych trendach związanych z transportem towarów w warunkach kontrolowanych. Na przykładach konkretnych wdrożeń omówione zostaną najlepsze praktyki i poszczególne rozwiązania.
Zobacz zapis webinaru

Jak dostarczać towary sprawniej, na czas i bez błędów?

Marek Jarecki (SKK)
Konrad Uliński (SKK)
17.05.2018
Towar wysłany – i co dalej? Współczesna obsługa dostaw to znacznie więcej niż przetransportowanie towaru z punktu A do punktu B. To złożony proces, w którym każdy z uczestników ma swoje oczekiwania i wymagania. Klienci wymagają dokładności i terminowości. Kierowcy nowoczesnych narzędzi, które wspierają ich pracę. Osoby zarządzające – dokładnych danych, maksymalnego wykorzystania posiadanych zasobów i pełnej transparentności procesu.
Zobacz zapis webinaru

Procesy magazynowe: wczoraj, dziś, jutro

Remigiusz Kaczewski (SKK)
Augustyn Lorenc (SKK)
13.04.2017
Współczesna logistyka poszukuje innowacji oraz nowatorskiego podejścia do przetwarzania informacji. Nowe technologie, zwłaszcza w połączeniu z naturalnymi dla nas formami komunikowania się, pozwalają optymalizować procesy na najwyższym poziomie.
Zobacz zapis webinaru

Android w przemyśle. Trend czy mobilne innowacje?

Filip Mościcki (SKK)
Hubert Krenz (SKK)
Adam Bałazy (SKK)
23.03.2017
Przemysł potrzebuje Androida. 40% sprzedawanych obecnie terminali mobilnych pracuje z tym właśnie systemem. Nie jest to już interesujący trend, ale poważna i profesjonalna alternatywa dla wysłużonego Windows Mobile. Otwiera to drogę dla nowych i innowacyjnych zastosowań biznesowych, a jednocześnie obniżenia kosztów (TCO).
Zobacz zapis webinaru

Auto ID – kod kreskowy czy technologia głosowa?

Remigiusz Kaczewski (SKK)
09.03.2017
W czasie webinarium przedstawimy czynniki biznesowe, które należy wziąć pod uwagę, gdy decydujemy się na wybór technologii głosowej i kodów kreskowych. Opowiemy o mocnych stronach oraz wadach każdego rozwiązania, a także o przykładowych środowiskach, w których sprawdzą się najlepiej.
Zobacz zapis webinaru

Traceability – skuteczne śledzenie produkcji

Remigiusz Kaczewski (SKK)
09.02.2017
W trakcie webinarium poznasz najnowsze trendy w obszarze Traceability. Dowiesz się także, jakie są praktyczne zastosowania oraz wymogi prawne, związane ze śledzeniem w produkcji, dlaczego warto inwestować w rozwiązania informujące o genealogii wyrobów oraz w jakim zakresie takie rozwiązanie może wpłynąć na organizację procesów w firmie.
Zobacz zapis webinaru

Jak ułatwić sobie życie na magazynie

Remigiusz Kaczewski (SKK)
Adam Bałazy (SKK)
15.09.2015
Zobacz zapis webinaru

ABC drukarek dla przemysłu – modele, zastosowanie, dobór materiałów

Łukasz Penkala (SKK)
Magdalena Płaczek (Zebra)
17.10.2019
Biurkowa, a może przemysłowa? Z dodatkową gilotyną, a może z głowicą do drukowania RFID? Jaki protokół łączności? Jaka szerokość wstęgi?

Ilość dostępnych na rynku drukarek dedykowanych przemysłowi może przytłaczać. Różne modele, zastosowania, możliwość dołączenia dodatkowego oprzętu. Wszystko to rzutuje na późniejszą wydajność i optymalizację procesu, którego częścią ma być drukarka.

Podczas webinara opowiemy o tym, na co zwracać uwagę przy wyborze konkretnego modelu i jak najlepiej dobrać drukarkę do procesu.
Zobacz zapis webinaru

Etykiety, które dużo oZNACZĄ – czyli jak dobierać etykiety do procesu

Olga Janicka (SKK) 
Łukasz Penkala (SKK) 
21.02.2019
Wiele firm produkcyjnych zmaga się z wyzwaniami w obszarze odpowiedniego znakowania produktów. Wdrożone rozwiązania często nie spełniają wymogów produkcyjnych, najczęściej ze względu na nieodpowiednią wytrzymałość. Dzieje się tak dlatego, że dobrany materiał nie jest dopasowany do warunków produkcji lub przechowywania danego towaru.
Zobacz zapis webinaru

Wymień wadliwy zasilacz do Zebry na nowy. Za darmo

Łukasz Penkala (SKK)
15.11.2018
Masz drukarkę firmy Zebra z zewnętrznym zasilaczem? Upewnij się, czy nie jest on wadliwy i czy nie powinieneś go wymienić! Od 2016 Zebra oferuje darmową wymianę zasilaczy w wybranych typach drukarek. To nic nie kosztuje, a może uchronić Ciebie i Twoją firmę przed poważnymi konsekwencjami.
Zobacz zapis webinaru

„Dyrektywa Fałszywkowa” – jak przygotować organizację na zmiany

Robert Goncerz (SKK)
Tomasz Prażmowski (SKK)
22.02.2018
Wdrożenie wytycznych zgodnych z dyrektywą 2011/62/UE, zwaną potocznie ustawą fałszywkową, to jedno z największych wyzwań stojących przed branżą farmaceutyczną w Polsce. Zupełnie nowe wytyczne prawne mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa pacjentów i walkę z fałszerzami leków powodują, że większość producentów będzie w najbliższym czasie znacznie modyfikować procesy produkcyjne.
Zobacz zapis webinaru

Druk nalepek kontrolnych dla tablic rejestracyjnych – jak zmniejszyć koszty i przyśpieszyć proces

Adam Bałazy (SKK)
11.05.2017
W czasie najbliższego webinara opowiemy, jak zmniejszyć koszty i przyśpieszyć druk nalepek kontrolnych wydawanych razem z tablicami rejestracyjnymi. Adam Bałazy – Product Owner SKK z wieloletnim doświadczeniem w obszarze sprzętu – opowie o technologii nadruku, mechanice i kosztach.
Zobacz zapis webinaru

Auto ID – kod kreskowy czy technologia głosowa?

Remigiusz Kaczewski (SKK)
09.03.2017
W czasie webinarium przedstawimy czynniki biznesowe, które należy wziąć pod uwagę, gdy decydujemy się na wybór technologii głosowej i kodów kreskowych. Opowiemy o mocnych stronach oraz wadach każdego rozwiązania, a także o przykładowych środowiskach, w których sprawdzą się najlepiej.
Zobacz zapis webinaru

Kompletacja głosowa i wydajna sieć LAN/WLAN – czyli przepis na sukces

Piotr Grabowski (SKK)
Remigiusz Kaczewski (SKK)
18.11.2020
Sprawna kompletacja wymaga niezawodnych systemów. Podczas webinara opowiemy o tym, jak zadbać o wzrost produktywności w magazynach i centrach dystrybucyjnych dzięki połączeniu technologii systemów kompletacji głosowej i wydajnej sieci LAN/WLAN.
Jak to działa? Już 18 listopada Remigiusz Kaczewski oraz Piotr Grabowski opowiedzą o pracy systemów.
Zobacz zapis webinaru

Unboxing i pierwsze uruchomienie przełącznika Juniper 3400

Bartosz Kozanecki (SKK)
04.11.2020
Szukasz ekonomicznego, a zarazem wydajnego i niezawodnego przełącznika klasy korporacyjnej?
Zapraszamy na webinar 4 listopada podczas którego Bartosz Kozanecki omówi charakterystykę i funkcje serii 3400, a także pokaże pierwsze uruchomienie i podstawową konfigurację.
Zobacz zapis webinaru

Bezpieczna sieć korporacyjna – ISE Identity Services Engine

Michał Porada (Ingram Micro)
21.10.2020
Czuwasz nad bezpieczeństwem sieci korporacyjnej i zarządzasz dostępem użytkowników?
Zobacz jak platforma ISE pomoże zautomatyzować i uprościć zarządzanie politykami bezpieczeństwa. Poznaj funkcjonalności ułatwiające kontrolę dostępu i zgodności zabezpieczeń dla połączeń przewodowych, bezprzewodowych oraz VPN.
Platforma pomaga określić kto, kiedy, z jakiego miejsca i urządzenia oraz za pomocą jakiej aplikacji próbuje dostać się do Twojej sieci. Dzięki ISE administratorzy sieci mogą profilować urządzenia w sposób automatyczny przydzielać im odpowiednie polityki bezpieczeństwa. A wszystko to z jednej, centralnej lokalizacji, co umożliwia budowanie spójnej polityki bezpieczeństwa.
Zobacz zapis webinaru

”Zapytaj eksperta”- projektowanie sieci LAN/WLAN

Piotr Grabowski (SKK)
07.10.2020
Planujesz wymianę lub budowę nowej infrastruktury sieciowej LAN/WLAN
Spotkaj się 7 października z naszym ekspertem sieciowym, który odpowie na Twoje pytania dotyczące projektowania sieci.
Zastanawiasz się na co zwrócić uwagę przy projektowaniu sieci i jak uniknąć błędów?
To świetna okazja aby te pytania zadać naszym inżynierom, którzy projektują sieci od kilkunastu lat w miejscach takich jak; biura, magazyny, centra logistyczne, chłodnie, mroźnie, poprzez place składowe, porty, lotniska i miejsca użyteczności publicznej.

Zachęcamy wszystkich Państwa do zadawania pytań już teraz przesyłając je na adres mailowy elzbieta.kapusta@skkglobal.com – z dopiskiem „środy z SKK Networks”
Zobacz zapis webinaru

ABC audytu sieci LAN/WLAN

Piotr Grabowski (SKK)
09.09.2020
Na najbliższym spotkaniu opowiemy o korzyściach regularnego przeprowadzania audytu sieci LAN/WLAN oraz o tym jak regularne przeglądy sieci pozwalają zweryfikować ich aktualny stan pod kątem bezpieczeństwa transmisji i efektywności działania. Porozmawiamy o tym w jakich sytuacjach należy przeprowadzić audyt, jak często, jak wygląda nasza praca, z jakimi problemami i w jakim zakresie pomożemy Ci się uporać. Nasze audyty zawsze zakończone są raportami, a co one zawierają? Na to pytanie odpowiemy już 9 września.
Zobacz zapis webinaru

Wysokiej klasy wydajna sieć przy zastosowaniu Cat. Cisco C1000

Bartosz Kozanecki (SKK)
07.08.2020
„Środy z SKK Networks” to cykl webinarów szkoleniowych, podczas których eksperci działu sieciowego SKK będą omawiać zagadnienia związane z zarządzaniem infrastrukturą LAN/WLAN (jeden temat na danym szkoleniu)
Zobacz zapis webinaru

Wygodna analiza sieci z użyciem ExtremeCloudIQ

Tomasz Mąkowski (Versim)
22.07.2020
„Środy z SKK Networks” to cykl webinarów szkoleniowych, podczas których eksperci działu sieciowego SKK będą omawiać zagadnienia związane z zarządzaniem infrastrukturą LAN/WLAN (jeden temat na danym szkoleniu)
Zobacz zapis webinaru

Umbrella – niezawodna ochrona danych w Twojej Firmie

Mateusz Trójczak (Cisco)
15.07.2020
„Środy z SKK Networks” to cykl webinarów szkoleniowych, podczas których eksperci działu sieciowego SKK będą omawiać zagadnienia związane z zarządzaniem infrastrukturą LAN/WLAN (jeden temat na danym szkoleniu)
Zobacz zapis webinaru

Wirtualny kontroler w WiNG7

Tomasz Mąkowski (Versim)
01.07.2020
„Środy z SKK Networks” to cykl webinarów szkoleniowych, podczas których eksperci działu sieciowego SKK będą omawiać zagadnienia związane z zarządzaniem infrastrukturą LAN/WLAN (jeden temat na danym szkoleniu)
Zobacz zapis webinaru

Switch Aruba 2530 pierwsze uruchomienie

Artur Stachura (SKK)
24.06.2020
„Środy z SKK Networks” to cykl webinarów szkoleniowych, podczas których eksperci działu sieciowego SKK będą omawiać zagadnienia związane z zarządzaniem infrastrukturą LAN/WLAN (jeden temat na danym szkoleniu)
Zobacz zapis webinaru

Aruba instant on – gotowa sieć w kilka minut

Daniel Kantor (SKK)
17.06.2020
„Środy z SKK Networks” to cykl webinarów szkoleniowych, podczas których eksperci działu sieciowego SKK będą omawiać zagadnienia związane z zarządzaniem infrastrukturą LAN/WLAN (jeden temat na danym szkoleniu)
Zobacz zapis webinaru

Switche Cisco serii 9XXX – podstawowa konfiguracja

Piotr Grabowski (SKK)
10.06.2020
„Środy z SKK Networks” to cykl webinarów szkoleniowych, podczas których eksperci działu sieciowego SKK będą omawiać zagadnienia związane z zarządzaniem infrastrukturą LAN/WLAN (jeden temat na danym szkoleniu)
Zobacz zapis webinaru

Cisco Meraki – konfiguracja sieci w kilka minut

Bartosz Kozanecki (SKK)
27.05.2020
„Środy z SKK Networks” to cykl webinarów szkoleniowych, podczas których eksperci działu sieciowego SKK będą omawiać zagadnienia związane z zarządzaniem infrastrukturą LAN/WLAN (jeden temat na danym szkoleniu)
Zobacz zapis webinaru

Meraki GO – Bezobsługowe Wifi dla małych firm

Bartosz Kozanecki (SKK)
27.05.2020
„Środy z SKK Networks” to cykl webinarów szkoleniowych, podczas których eksperci działu sieciowego SKK będą omawiać zagadnienia związane z zarządzaniem infrastrukturą LAN/WLAN (jeden temat na danym szkoleniu)
Zobacz zapis webinaru

Kontroler 9800 – pierwsze uruchomienie

Piotr Grabowski (SKK)
06.05.2020
„Środy z SKK Networks” to cykl webinarów szkoleniowych, podczas których eksperci działu sieciowego SKK będą omawiać zagadnienia związane z zarządzaniem infrastrukturą LAN/WLAN (jeden temat na danym szkoleniu)
Zobacz zapis webinaru

Szwajcarski scyzoryk do zarządzania siecią. Poznaj Extreme Management Center

Konrad Grzybowski (Versim)
28.08.2019
Versim oraz SKK zapraszają na webinar prezentujący możliwości systemu Extreme Management Center. Podczas webinarium główny nacisk położony będzie na bezpieczeństwo danych i optymalizację kosztów zarządzania siecią.
Zobacz zapis webinaru

Cisco Meraki – wprowadzenie do Cloud Networkingu

Piotr Grabowski (SKK)
28.05.2019
Zarządzanie wdrożeniami w wielu miejscach i dla milionów użytkowników może być trudne. Nawet te mniejsze projekty mogą stanowić wielkie wyzwanie. Dzięki rozwiązaniom Cisco Meraki każda realizacja zostanie znacznie uproszczona. Portfolio uwzględnia pełną linię produktów zarządzanych przez chmurę – przełączniki, firewalle, punkty dostępowe oraz MDM. Wszystkie te urządzenia zapewniają naszym klientom najwyższą jakość działania oraz prostotę zarządzania nie tylko przez redukcję kosztów wdrożenia i utrzymania sieci, ale także szybkie wdrożenie najbardziej skomplikowanych konfiguracji w bardzo krótkim czasie
Zobacz zapis webinaru

(R)ewolucja sieci bezprzewodowych

Piotr Grabowski (SKK)
21.06.2018
Sieć bezprzewodowa początkowo służyła wyłącznie do komunikacji pomiędzy urządzeniami. Z czasem jej funkcjonalność rosła, zmieniając infrastrukturę WLAN w pierwszą linię obrony danych.
Obecnie jest kanałem dokonywania czynności serwisowych maszyn produkcyjnych, a także miejscem koordynującym pracę kluczowych dla organizacji systemów. Aby spełnić te wymagania technologia sieciowa podlega ciągłym ewolucjom. Dobrze działająca sieć jest kluczem do sprawnego funkcjonowania każdej firmy.
Zarejestruj się na darmowy webinar SKK już dziś i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami obowiązującymi w sieciach bezprzewodowych
Zobacz zapis webinaru

Inteligentna segmentacja sieci przemysłowych – dlaczego warto

Sławomir Seweryński  (SKK)
Rafał Piotr Owczarek (Cisco)
22.03.2018
Segmentacja to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zabezpieczenie dostępu do sieci przewodowych i bezprzewodowych. Zapewnia bezpieczny dostęp do zasobów sieciowych zarówno sprzętu komputerowego pracowników, jak i gości.
Zobacz zapis webinaru

Bezpieczne sieci – skuteczna walka z Ransomware

Sławomir Seweryński (SKK)
Rafał Piotr Owczarek (Cisco)
14.12.2017
Ransomware szybko stał się jednym z najbardziej dochodowych typów złośliwego oprogramowania. Cyberprzestępcy zarabiają miliardy dolarów rocznie, a skala zagrożenia gwałtownie rośnie.
Zobacz zapis webinaru

Wypełnij formularz

SKK S.A.
ul. Gromadzka 54a, 30-719 Kraków    Napisz email

    Skontaktuj się z nami za pomocą poczty elektronicznej

    Zadzwoń

    Skontaktuj się z nami telefonicznie

    Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji