Dołącz do grona ekspertów

Największą wartością SKK są tworzący ją ludzie – z dużym zaangażowaniem, odpowiedzialnością, wzajemnym szacunkiem i zaufaniem wspólnie realizujący wyznaczone cele.

Software Development Team Manager

Szukamy osoby, która poprowadzi nasz doświadczony zespół programistów i razem z nami będzie rozwijała nasze nowoczesne systemy klasy Proof of Delivery i Voice Picking wspierające procesy mobilne w obszarach logistyki transportu oraz logistyki magazynowej.

Technik instalator systemów teleinformatycznych

Jako zespół SKK Networks zajmujemy się projektowaniem i wdrożeniami sieci teleinformatycznych (WAN/LAN/WLAN). Nasz zespół tworzą ludzie z bogatym doświadczeniem w rozwiązaniach sieciowych. To, co nas łączy, to pasja do nowych technologii, pracy z Klientem i interesującymi projektami.

Monter Układów Automatyki/Elektryk

Obecnie intensywnie rozbudowujemy naszą ofertę z obszaru automatyki i robotyki. W związku z tym szukamy osoby, która z zaangażowaniem będzie wspólnie z nami realizowała projekty z zakresu automatyki przemysłowej. Oferujemy pełną samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań. Nasz zespół Automatyki złożony jest z ekspertów w obszarze nowych technologii, w tym również Industry 4.0. Doskonale znamy trendy oraz nowości w zakresie takich rozwiązań jak stanowiska zrobotyzowane, autonomiczne roboty mobilne, coboty i inne.

Sales Engineer (automatic and robotics)/ Inżynier sprzedaży

W chwili obecnej intensywnie rozbudowujemy naszą ofertę z obszaru automatyki i robotyki. W związku z tym szukamy osoby, która z pasją i zaangażowaniem weźmie udział w techniczno-handlowym aspekcie procesu sprzedaży. Osoby, która potrafi znaleźć i odkryć potrzeby klientów oraz w sposób rzeczowy i merytoryczny przedstawić korzyści płynące z zakupu oferowanych rozwiązań. Niezbędne jest doświadczenie w sprzedaży urządzeń automatyki przemysłowej.
Oferujemy samodzielne stanowisko, na którym będziesz odpowiadał/a za rentowny wzrost sprzedaży oraz rozwój biznesu z zakresu automatyki i robotyki.

Wsparcie Sprzedaży – Dział Automatyki

Obecnie intensywnie rozbudowujemy naszą ofertę z obszaru automatyki i robotyki. Do naszego Zespołu Handlowego działającego w obszarze automatyki poszukujemy osoby, która będzie wspierała Handlowców w ich codziennej pracy.

Sales Development Manager – rozwiązania IoT

Hive Sensor to nowoczesne rozwiązanie klasy IoT oparte na sensorach i oprogramowaniu analitycznym, służące do monitorowania warunków transportu i przechowywania towarów w pojemnikach termoizolacyjnych. Jest ono również przeznaczone do zarządzania obrotem pojemników i ich ewidencjonowania

Sales Development Manager (Sieci teleinformatyczne)

Jako zespół SKK Networks zajmujemy się projektowaniem i wdrożeniami sieci teleinformatycznych (WAN/LAN/WLAN). Nasz zespół tworzą ludzie z bogatym doświadczeniem w rozwiązaniach sieciowych. To, co nas łączy, to pasja do nowych technologii, pracy z Klientem i interesującymi projektami.

.NET Core Developer z SQL

Szukamy osoby, która dołączy do naszego doświadczonego zespołu programistów i razem z nami będzie tworzyła nowoczesny system Proof of Delivery dedykowany branży logistycznej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za pracę przy backendzie aplikacji web/mobilnej oraz przy bazach danych MSSQL (procedury składowane, widoki, etc.).

Zainteresowała Cię nasza firma, lecz nie znalazłeś odpowiedniej dla siebie oferty pracy?

Zostaw nam swoje CV i w formularzu opisz swoje oczekiwania. Skontaktujemy się z Tobą, gdy będziemy szukać pracownika na stanowisko odpowiadające Twoim kwalifikacjom.

Dlaczego warto pracować w SKK?

Pracując w SKK masz realny wpływ na sposób funkcjonowania firmy oraz jej rozwój. Tutaj rozwiniesz również swoje kompetencje – i to w naprawdę swobodnej i pozytywnej atmosferze pracy, którą tworzą bardzo różnorodni i fantastyczni ludzie.

Duża samodzielność

korona
Sam możesz dobierać sposoby działania w zależności od powierzonych zadań i obowiązków, aby uzyskać najlepsze efekty.

Solidne dawki wiedzy

mozg
Czy to poprzez szkolenia, czy poprzez codzienną współpracę z pracownikami z różnych działów Twoje kompetencje będą stale rosnąć.

Wyzwania projektowe

gory_flaga
Udział w często nieszablonowych projektach pozwoli Ci się rozwinąć, jak również wnieść do nich swoje interesujące pomysły.

Ciekawi ludzie

glowa_serce
U nas spotkasz wiele osób o pozytywnej postawie, rozmaitych zainteresowaniach czy pasjach, którymi podzielą się także z Tobą.

Przyjazna atmosfera

dymki_usmiech
Niezależnie od czyjegoś stanowiska u każdego możesz liczyć na przyjazne traktowanie i pomoc lub podpowiedź, jak załatwić daną sprawę.

Swobodny ubiór w pracy

koszulka
Nie wymagamy i nie praktykujemy określonego typu ubioru w miejscu pracy. Możesz przychodzić do biura w tym, w czym czujesz się najlepiej.

Opinie naszych pracowników

Andrzej

Bussiness Development Manager
Zespół handlowy
SKK cenię za środowisko i atmosferę w pracy, możliwość rozwoju w oparciu o predyspozycje, rzetelność, wspierający i motywujący zespół, profesjonalną kadrę. Jest to duża firma, lecz nadal nie korpo, ludzie są ważną częścią firmy.

Marek

Developer
Zespół Rozwoju Oprogramowania
Lubię SKK za otwartą atmosferę, ludzie się nie izolują. W całej firmie są bardzo doświadczone osoby w różnych zespołach, wszyscy są otwarci i chętni do pomocy. Jest duży nacisk na przekazywanie wiedzy, dzięki czemu osoba z mniejszym doświadczeniem może się bardzo dużo nauczyć.

Przemek

Kierownik
Zespoł Serwisu i Wsparcia Technicznego
Moja praca to częsty kontakt z klientami. Czerpię dużą satysfakcję z tego, że dzięki nam klienci są spokojni o ciągłość swoich procesów. Lubię swoją pracę – zadania, wyzwania i atmosfera sprawiają mi radość. Nasz zespół jest bardzo zgrany – zawsze wzajemnie się wspieramy.

Proces rekrutacyjny

Przysyłasz swój życiorys

list_wysylka
Znalazłeś interesującą Cię ofertę pracy i chcesz aplikować? Prześlij nam swoje aktualne CV. Pamiętaj o dołączeniu klauzuli i przesłaniu dokumentu przez odpowiedni formularz.

Rozmowa telefoniczna

telefon_dymek
Jeśli Twoje podanie będzie pozytywnie zweryfikowanie, to telefonicznie skontaktuje się z Tobą nasza rekruterka. Podczas rozmowy zada Ci kilka pytań uzupełniających przesłany życiorys. Rozmowa potrwa 10-15 minut.

Spotkanie I

dymki_pytanie
W pierwszym spotkaniu biorą udział rekruter i Twój przyszły, bezpośredni przełożony. Spotkanie ma na celu bliższe poznanie Ciebie. Ty także otrzymasz więcej informacji dotyczących funkcjonowania firmy czy ściśle stanowiska, o które się ubiegasz.

Spotkanie II

dymki_pytanie
Ostatni etap rekrutacji to spotkanie z HR Manager i dyrektorem działu, w którym będziesz pracować oraz opcjonalnie CEO SKK. Po nim podejmiemy decyzję w kwestii Twojego zatrudnienia – jeśli będzie pozytywna, wkrótce powitamy Cię na pokładzie.

Do każdego procesu rekrutacyjnego podchodzimy indywidualnie, stąd mogą się one nieco różnić. Wszystkie niezbędne informacje będziemy przekazywać Ci na bieżąco.

Jak przygotować się
do rozmowy kwalifikacyjnej?

 

Zapoznaj się z informacjami na temat firmy, w której ubiegasz się o pracę. Najprostszy sposób to przejrzenie jej strony internetowej i kanałów dostępnych w mediach społecznych.

Ponownie przejrzyj swoje CV, przypomnij sobie udział w istotnych projektach czy inne ważne elementy Twojego dotychczasowego doświadczenia.

Kolejny raz spójrz na treść ogłoszenia o pracę i przeanalizuj, które z posiadanych przez Ciebie kompetencji i mocnych stron mogą być wartościowe i przydatne na stanowisku, na które aplikujesz.

Przemyśl, w jaki sposób chciałbyś się rozwijać – czego się uczyć i/lub jakie cele osiągnąć.

Przemyśl swoje oczekiwania w zakresie wynagrodzenia.

Zastanów się, czego jeszcze chcesz dowiedzieć się o przyszłym pracodawcy, obowiązkach czy środowisku pracy, bo pod koniec rozmowy Ty będziesz miał możliwość pytać.

Jeśli to sprawi, że poczujesz się swobodniej i pewniej, to przynieś swoje wydrukowane CV, które będziesz mógł położyć przed sobą.

Chcesz porozmawiać o rekrutacji?

SKK S.A.
ul. Gromadzka 54a, 30-719 Kraków
+48 12 293 27 00
hr@skkglobal.com

Nasza lokalizacja

ul. Gromadzka 54A
30-719 Kraków, Poland

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji