Dołącz do grona ekspertów

Największą wartością SKK są ludzie – jesteśmy zaangażowani, odpowiedzialni, wspieramy się w realizacji wyznaczonych celów.

New Business Specialist – Marketing & Product Development Team

Aktualnie poszukujemy osoby, która uzupełni nasze kompetencje w obszarze prospectingu i aktywnego generowania leadów dla działów handlowych. Poszukujemy osoby konsekwentnej i skrupulatnej, ale też kreatywnej. Kogoś, kto na hasła „social selling”, „cold mailing” czy „lead generation” nie ucieka w popłochu, tylko czuje ekscytację z czekających wyzwań/

Sales Development Manager (Systemy Logistyczne)

W chwili obecnej intensywnie rozbudowujemy naszą ofertę produktową. W związku z tym szukamy osób pełnych pomysłów i pasji do sprzedaży, dobrze rozumiejących jak korzystać z oferowanych możliwości i pasjonujących się nowymi technologiami, które dołączą do naszego zespołu.

Robotyk / Programista PLC

W chwili obecnej intensywnie rozbudowujemy naszą ofertę z obszaru automatyki i robotyki.
W związku z tym szukamy specjalisty robotyka/ programisty PLC, który dołączy do naszego zespołu.

Specjalista/ka ds. Administracyjnych – Recepcjonista/ka

Poszukujemy osoby na umowę czasową do obsługi recepcji w siedzibie naszej firmy przy
ul. Gromadzkiej 54a.

Sales Engineer (automatic and robotics)/ Inżynier sprzedaży

W chwili obecnej intensywnie rozbudowujemy naszą ofertę z obszaru automatyki i robotyki. W związku z tym szukamy osoby, która z pasją i zaangażowaniem weźmie udział w techniczno-handlowym aspekcie procesu sprzedaży. Osoby, która potrafi znaleźć i odkryć potrzeby klientów oraz w sposób rzeczowy i merytoryczny przedstawić korzyści płynące z zakupu oferowanych rozwiązań. Niezbędne jest doświadczenie w sprzedaży urządzeń automatyki przemysłowej.
Oferujemy samodzielne stanowisko, na którym będziesz odpowiadał/a za rentowny wzrost sprzedaży oraz rozwój biznesu z zakresu automatyki i robotyki.

Technik–elektryk / Technik–automatyk

W chwili obecnej intensywnie rozbudowujemy naszą ofertę z obszaru automatyki i robotyki. W związku z tym szukamy osoby, która z zaangażowaniem będzie wspólnie z nami realizowała projekty z zakresu automatyki przemysłowej. Oferujemy pełną samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań.

Technik – Elektromechanik

W związku z tym szukamy osoby, która z zaangażowaniem będzie wspólnie z nami realizowała projekty z zakresu automatyki przemysłowej. Oferujemy pełną samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań.

Zainteresowała Cię nasza firma, lecz nie znalazłeś odpowiedniej dla siebie oferty pracy?

Zostaw nam swoje CV i w formularzu opisz swoje oczekiwania. Skontaktujemy się z Tobą, gdy będziemy szukać pracownika na stanowisko odpowiadające Twoim kwalifikacjom.

Dlaczego warto pracować w SKK?

Pracując w SKK masz realny wpływ na sposób funkcjonowania firmy oraz jej rozwój. Tutaj rozwiniesz swoje kompetencje w swobodnej i przyjaznej atmosferze. Pracownicy SKK są różni – jesteśmy w różnym wieku, mamy różne pasje i zainteresowania. Od każdego można nauczyć się czegoś ciekawego.

Samodzielność

korona
Wyzwania, przy których możesz realizować swoje pomysły – możesz proponować najlepsze Twoim zdaniem sposoby działania w zależności od specyfiki projektu, aby uzyskać najlepsze efekty.

Wiedza

mozg
Solidna dawka wiedzy z Twojej specjalizacji – indywidualnie dobrane szkolenia oraz codzienna współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin sprawią, że będziesz rozwijał swoje kompetencje i umiejętności w ważnych dla Ciebie obszarach.

Wyzwania projektowe

gory_flaga
Udział w nieszablonowych projektach pozwoli Ci się rozwijać oraz wnieść do nich swoje interesujące pomysły.

Ciekawi ludzie

glowa_serce
U nas spotkasz wiele ciekawych osobowości o rozmaitych zainteresowaniach czy pasjach, którymi chętnie Cię zainspirują.

Przyjazna atmosfera

dymki_usmiech
Dyrektor, czy nie, do każdego możesz zwrócić się bezpośrednio z dowolną sprawą!

Swobodny dress code

koszulka
Nie wymagamy określonego ubioru w miejscu pracy. Możesz przychodzić do biura w tym, w czym czujesz się najlepiej.

Opinie naszych pracowników

Andrzej

Bussiness Development Manager
Zespół handlowy
SKK cenię za środowisko i atmosferę w pracy, możliwość rozwoju w oparciu o predyspozycje, rzetelność, wspierający i motywujący zespół, profesjonalną kadrę. Jest to duża firma, lecz nadal nie korpo, ludzie są ważną częścią firmy.

Marek

Developer
Zespół Rozwoju Oprogramowania
Lubię SKK za otwartą atmosferę, ludzie się nie izolują. W całej firmie są bardzo doświadczone osoby w różnych zespołach, wszyscy są otwarci i chętni do pomocy. Jest duży nacisk na przekazywanie wiedzy, dzięki czemu osoba z mniejszym doświadczeniem może się bardzo dużo nauczyć.

Przemek

Kierownik
Zespoł Serwisu i Wsparcia Technicznego
Moja praca to częsty kontakt z klientami. Czerpię dużą satysfakcję z tego, że dzięki nam klienci są spokojni o ciągłość swoich procesów. Lubię swoją pracę – zadania, wyzwania i atmosfera sprawiają mi radość. Nasz zespół jest bardzo zgrany – zawsze wzajemnie się wspieramy.

Proces rekrutacyjny

Przysyłasz swój życiorys

list_wysylka
Znalazłeś interesującą Cię ofertę pracy i chcesz aplikować? Prześlij nam swoje aktualne CV. Pamiętaj o dołączeniu klauzuli i przesłaniu dokumentu przez odpowiedni formularz.

Rozmowa telefoniczna

telefon_dymek
Jeśli Twoje CV pozytywnie przejdzie etap weryfikacji, skontaktuje się z Tobą nasza Rekruterka w celu przeprowadzenia rozmowy telefonicznej, podczas której zada Ci kilka pytań uzupełniających aplikację. Rozmowa potrwa ok. 10 – 15 minut.

Spotkanie I

dymki_pytanie
Zaprosimy Cię na rozmowę. Poznasz swojego przyszłego szefa, a my będziemy mieli szansę poznać Ciebie. Ty także będziesz mógł nam zadać ważne dla Ciebie pytania.

Spotkanie II

dymki_pytanie
Ostatni etap rekrutacji to spotkanie z HR Manager i Dyrektorem działu, w którym będziesz pracować. Podczas niektórych rekrutacji do spotkania może również dołączyć CEO SKK. Po tym etapie podejmiemy decyzję – jeśli będzie obustronnie pozytywna, wkrótce powitamy Cię na pokładzie!

Do każdego procesu rekrutacyjnego podchodzimy indywidualnie. Bardzo nam zależy, by oferowane przez nas stanowisko było dopasowane do Twoich doświadczeń, oczekiwań i kompetencji.

Jak przygotować się
do rozmowy kwalifikacyjnej?


Zapoznaj się z informacjami na temat firmy, w której ubiegasz się o pracę. Dobrym sposobem na dowiedzenie się więcej jest przejrzenie strony internetowej oraz kanałów dostępnych w social mediach.

Ponownie swoje CV, przypomnij sobie udział w najciekawszych projektach czy inne ważne elementy Twojego dotychczasowego doświadczenia.

Kolejny raz spójrz na treść ogłoszenia o pracę i przeanalizuj, które z posiadanych przez Ciebie kompetencji i mocnych stron mogą być wartościowe i przydatne na stanowisku, na które aplikujesz.

Przemyśl, w jaki sposób chciałbyś się rozwijać – czego się uczyć i/lub jakie cele osiągnąć.

Przemyśl swoje oczekiwania w zakresie wynagrodzenia.

Zastanów się, czego jeszcze chcesz dowiedzieć się o przyszłym pracodawcy, obowiązkach czy środowisku pracy, bo pod koniec rozmowy zapytamy Cię jakie masz pytania do nas. Możesz mieć je spisane – dzięki temu o żadnym nie zapomnisz. To najlepszy moment, aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

Jeśli to sprawi, że poczujesz się swobodniej i pewniej, to zabierz swoje wydrukowane CV, które będziesz mógł położyć przed sobą.

Chcesz porozmawiać o rekrutacji?

SKK S.A.
ul. Gromadzka 54a, 30-719 Kraków
+48 12 293 27 00
hr@skkglobal.com

Nasza lokalizacja

ul. Gromadzka 54A
30-719 Kraków, Poland

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji