Dołącz do grona ekspertów

Największą wartością SKK są tworzący ją ludzie – z dużym zaangażowaniem, odpowiedzialnością, wzajemnym szacunkiem i zaufaniem wspólnie realizujący wyznaczone cele.

Key Account Manager

Szukamy osób pełnych pomysłów i pasji do sprzedaży, dobrze rozumiejących jak korzystać z oferowanych możliwości i pasjonujących się nowymi technologiami, które dołączą do naszego zespołu.

Inżynier Kontroli Jakości

SKK S.A. to również drukarnia fleksograficzna dostarczająca swoim klientom etykiety i przywieszki do znakowania swoich produktów i opakowań. Obecnie do naszego obszaru Produkcji Etykiet poszukujemy osoby do wsparcia Działu Jakości

Programista.net

Dział R&D SKK to grupa kreatywnych oraz wszechstronnych ludzi, którzy programowanie traktują jako narzędzie do rozwiązywania biznesowych problemów. Jest niewielkim, ambitnym zespołem realizującym duże projekty na każdym ich etapie.

Zainteresowała Cię nasza firma, lecz nie znalazłeś odpowiedniej dla siebie oferty pracy?

Zostaw nam swoje CV i w formularzu opisz swoje oczekiwania. Skontaktujemy się z Tobą, gdy będziemy szukać pracownika na stanowisko odpowiadające Twoim kwalifikacjom.

Dlaczego warto pracować w SKK?

Pracując w SKK masz realny wpływ na sposób funkcjonowania firmy oraz jej rozwój. Tutaj rozwiniesz również swoje kompetencje – i to w naprawdę swobodnej i pozytywnej atmosferze pracy, którą tworzą bardzo różnorodni i fantastyczni ludzie.

Duża samodzielność

korona
Sam możesz dobierać sposoby działania w zależności od powierzonych zadań i obowiązków, aby uzyskać najlepsze efekty.

Solidne dawki wiedzy

mozg
Czy to poprzez szkolenia, czy poprzez codzienną współpracę z pracownikami z różnych działów Twoje kompetencje będą stale rosnąć.

Wyzwania projektowe

gory_flaga
Udział w często nieszablonowych projektach pozwoli Ci się rozwinąć, jak również wnieść do nich swoje interesujące pomysły.

Ciekawi ludzie

glowa_serce
U nas spotkasz wiele osób o pozytywnej postawie, rozmaitych zainteresowaniach czy pasjach, którymi podzielą się także z Tobą.

Przyjazna atmosfera

dymki_usmiech
Niezależnie od czyjegoś stanowiska u każdego możesz liczyć na przyjazne traktowanie i pomoc lub podpowiedź, jak załatwić daną sprawę.

Swobodny ubiór w pracy

koszulka
Nie wymagamy i nie praktykujemy określonego typu ubioru w miejscu pracy. Możesz przychodzić do biura w tym, w czym czujesz się najlepiej.

Opinie naszych pracowników

Andrzej

Bussiness Development Manager
Zespół handlowy
SKK cenię za środowisko i atmosferę w pracy, możliwość rozwoju w oparciu o predyspozycje, rzetelność, wspierający i motywujący zespół, profesjonalną kadrę. Jest to duża firma, lecz nadal nie korpo, ludzie są ważną częścią firmy.

Marek

Developer
Zespół Rozwoju Oprogramowania
Lubię SKK za otwartą atmosferę, ludzie się nie izolują. W całej firmie są bardzo doświadczone osoby w różnych zespołach, wszyscy są otwarci i chętni do pomocy. Jest duży nacisk na przekazywanie wiedzy, dzięki czemu osoba z mniejszym doświadczeniem może się bardzo dużo nauczyć.

Przemek

Kierownik
Zespoł Serwisu i Wsparcia Technicznego
Moja praca to częsty kontakt z klientami. Czerpię dużą satysfakcję z tego, że dzięki nam klienci są spokojni o ciągłość swoich procesów. Lubię swoją pracę – zadania, wyzwania i atmosfera sprawiają mi radość. Nasz zespół jest bardzo zgrany – zawsze wzajemnie się wspieramy.

Proces rekrutacyjny

Przysyłasz swój życiorys

list_wysylka
Znalazłeś interesującą Cię ofertę pracy i chcesz aplikować? Prześlij nam swoje aktualne CV. Pamiętaj o dołączeniu klauzuli i przesłaniu dokumentu przez odpowiedni formularz.

Rozmowa telefoniczna

telefon_dymek
Jeśli Twoje podanie będzie pozytywnie zweryfikowanie, to telefonicznie skontaktuje się z Tobą nasza rekruterka. Podczas rozmowy zada Ci kilka pytań uzupełniających przesłany życiorys. Rozmowa potrwa 10-15 minut.

Spotkanie I

dymki_pytanie
W pierwszym spotkaniu biorą udział rekruter i Twój przyszły, bezpośredni przełożony. Spotkanie ma na celu bliższe poznanie Ciebie. Ty także otrzymasz więcej informacji dotyczących funkcjonowania firmy czy ściśle stanowiska, o które się ubiegasz.

Spotkanie II

dymki_pytanie
Ostatni etap rekrutacji to spotkanie z HR Manager i dyrektorem działu, w którym będziesz pracować oraz opcjonalnie CEO SKK. Po nim podejmiemy decyzję w kwestii Twojego zatrudnienia – jeśli będzie pozytywna, wkrótce powitamy Cię na pokładzie.

Do każdego procesu rekrutacyjnego podchodzimy indywidualnie, stąd mogą się one nieco różnić. Wszystkie niezbędne informacje będziemy przekazywać Ci na bieżąco.

Jak przygotować się
do rozmowy kwalifikacyjnej?

 

Zapoznaj się z informacjami na temat firmy, w której ubiegasz się o pracę. Najprostszy sposób to przejrzenie jej strony internetowej i kanałów dostępnych w mediach społecznych.

Ponownie przejrzyj swoje CV, przypomnij sobie udział w istotnych projektach czy inne ważne elementy Twojego dotychczasowego doświadczenia.

Kolejny raz spójrz na treść ogłoszenia o pracę i przeanalizuj, które z posiadanych przez Ciebie kompetencji i mocnych stron mogą być wartościowe i przydatne na stanowisku, na które aplikujesz.

Przemyśl, w jaki sposób chciałbyś się rozwijać – czego się uczyć i/lub jakie cele osiągnąć.

Przemyśl swoje oczekiwania w zakresie wynagrodzenia.

Zastanów się, czego jeszcze chcesz dowiedzieć się o przyszłym pracodawcy, obowiązkach czy środowisku pracy, bo pod koniec rozmowy Ty będziesz miał możliwość pytać.

Jeśli to sprawi, że poczujesz się swobodniej i pewniej, to przynieś swoje wydrukowane CV, które będziesz mógł położyć przed sobą.

Chcesz porozmawiać o rekrutacji?

SKK S.A.
ul. Gromadzka 54a, 30-719 Kraków
+48 603 703 539
hr@skkglobal.com

Nasza lokalizacja

ul. Gromadzka 54A
30-719 Kraków, Poland

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji